icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Įkrovimo stotelės

Enefit VOLT - lengvai ir patogiai įkraukite savo elektromobilį

Elektromobilis - ekologiškesnė ateitis

Elektromobiliai labai prisideda prie aplinkos ir oro, kuriuo kasdien kvėpuojame, švarumo didinimo. Kasdienis ir apčiuopiamas išmanaus elektrinio transporto poveikis žmonėms pasireiškia švaresniu miesto oru ir mažesnėmis transporto išlaidomis. Visuomenei tai reiškia natūralų ir patogų, bet negrįžtamą judėjimą CO2 taršos neutralumo link.

Įkrovimas namuose - tinkamiausias elektromobilio įkrovimo sprendimas

Važiuoti elektriniu automobiliu ne tik lengva, bet ir malonu. Pasirinkti įkrovimo stotelę ir atlikti elektros įdiegimo darbus ne visada taip paprasta. Padėsime Jums supaprastinti procesą - nuo įkrovimo stotelės pasirinkimo iki jos įrengimo. Įsitikinkite patys!

Rinktis įkrovimo stotelę

Ekspertiškumas ir orientacija į klientą

Padedame rasti geriausią individualų sprendimą

Žalioji elektra automobiliui įkrauti

Pasirinkite "Enefit" ir naudokite atsinaujinančiąją energiją automobiliui įkrauti

„Viskuo pasirūpinsime“

Siūlome greitą, kokybišką ir saugų įkrovimo įrenginių įrengimą ir konfigūravimą

Lankstūs mokėjimo būdai

Siūlome galimybę mokėti dalimis


Išmanusis įkrovimo sprendimas

Enefit Volt įkrovimo paslauga yra išmani ir patogi naudoti. "Enefit Volt" įkrovikliai moka bendrauti su mūsų platforma ir leidžia naudotojams apžvelgti per mėnesį suvartotos elektros energijos kiekį.

Automobilį visada įkraukite didžiausiu galingumu. Tam prie įkrovimo sprendimo pridėkite lankstų apkrovos valdymo įrenginį, kuris realiuoju laiku stebėtų dabartinį pastato elektros energijos suvartojimą ir visą nepanaudotą galią nukreiptų į elektromobilio įkroviklį.

Jeigu Jūsų įkroviklis bus prieinamas kitiems asmenims, kuriems prieigą norėtumėte apriboti, tokia galimybė yra pasitelkiant RFID kortelės autorizacijos funkcionalumu.

Įkrovimo sprendimas "Viskuo pasirūpinsime"

Patogus ir paprastas įkrovimo sprendimas apima konsultacijas dėl tinkamiausio įkrovimo sprendimo pasirinkimo, jo įrengimo ir konfigūravimo, taip pat vėlesnę įkrovimui naudojamų kiekių apžvalgą.


Penki žingsniai link savo namų įkrovimo stotelės1

Raskite tinkama įkrovimo stotelę

Naudodamiesi įkrovimo stotelių pasirinkimo vadovu raskite tobulą elektromobilio įkrovimo sprendimą.

2

Kainos pasiūlymas

Susisieksime su jumis per dvi darbo dienas, nurodysime pasiūlymo detales ir atsiųsime kainos pasiūlymą.

3

Tai yra susitarimas

Patvirtinus pasiūlymą, atsiųsime sąskaitą faktūrą, kurią apmokėjus susitarsime dėl įrengimo.

4

Įrengimas

Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai įrengs įkrovimo stotelę Jums tinkamu laiku.

5

Įkrovimo pradžia

Mėgaukitės patogiu elektromobilio įkrovimu namuose.


Dažnai užduodami klausimai

Jei svetainėje užpildėte užklausos formą, mūsų pardavimų specialistas per dvi darbo dienas su jumis susisieks telefonu ir detaliai išsiaiškins Jūsų poreikius. Konsultacija apima klausimus dėl įkrovimo stotelės ir jos įrengimo darbų. Parengę ir suderinę galutinį pasiūlymą, jį atsiųsime į Jūsų el. paštą kartu su sąskaita faktūra. Po sąskaita faktūros apmokėjimo sutartis dėl įkrovimo stotelės įrengimo laikoma sudaryta. Mūsų specialistai su Jumis susisieks dėl patogiausio įkrovimo stotelės įrengimo laiko suderinimo.

Mūsų svetainėje parduodamus elektromobilių įkroviklius galima įsigyti tik kartu su įrengimu. Tai būtina, nes diegimo metu įkroviklyje aktyvuojamas 4G duomenų ryšys, o įkroviklis sukonfigūruojamas taip, kad galėtų prisijungti prie mūsų internetinės įkroviklių platformos. Tai leidžia mums netolimoje ateityje suteikti naudingų papildomų funkcijų, tokių kaip internetinė diagnostika, RFID kortelės nustatymas, didžiausios įkrovimo talpos konfigūravimas ir mobiliosios programėlės palaikymas.

Taip, mūsų svetainėje parduodamas elektromobilių įkrovimo stoteles gali įsigyti ir verslo klientai. Šiuo tikslu, panašiai kaip ir privatiems klientams, reikia užpildyti mūsų interneto svetainėje pateiktą užklausos formą, naudojantis elektromobilių pasirinkimo asistentu rasti tinkamą įkrovimo sprendimą. Pateikus užklausą, mūsų pardavimų specialistas su jumis susisieks, kad patikslintų pasiūlymo detales, ir el. paštu atsiųs galutinį pasiūlymą.

Standartinių ir papildomų įkroviklio įrengimo darbų palyginimo lentelę rasite čia. Jei turite papildomų klausimų, jums padės mūsų pardavimų specialistas ir (arba) įrengimo specialistas.

Be to, vadovaudamiesi toliau pateiktais nurodymais, galite atsiųsti mums savo namo elektros skirstomojo skydo ir pageidaujamos įkroviklio vietos namuose nuotraukas, pagal kurias mūsų įkroviklių pardavimų specialistas galutinai įvertins, ar tai standartinis, ar specialus sprendimas. Informaciją siųskite adresu volt@enefit.lt.

Skaitykite instrukcijas »

Remdamiesi toliau pateiktomis nuotraukomis galite įvertinti, ar jūsų namų skirstomajame skydelyje yra vietos papildomiems įkrovikliui skirtiems saugikliams įrengti. Tikslus vietos poreikis taip pat priklauso nuo to, ar įrengiamas įkroviklis yra vienfazis, ar trifazis.

Jei jūsų skirstomajame skydelyje nėra vietos saugikliams, vadinasi, turime jums pateikti konkretų įrengimo kainos pasiūlymą, į kurį įskaičiuoti papildomi darbai skirstomajame skydelyje.

Vienfazio 7,4 kW įkroviklio saugiklis skirstomajame skydelyje:

Vienfazio 7,4 kW įkroviklio saugiklis skirstomajame skydelyje

Trijų fazių 11 kW arba 22 kW įkroviklio saugikliai skirstomajame skydelyje:

Trijų fazių 11 kW arba 22 kW įkroviklio saugikliai skirstomajame skydelyje

Kodėl verta rinktis "Enefit" įkrovimo stotelę?

 • Pilnas aptarnavimas. Sprendimo pasirinkimą ir techninius darbus patikėkite mums
  Nežinote, kuri stotelė jums labiausiai tinka? Pasinaudokite mūsų pasirinkimo lentele pagrindiniame puslapyje arba susisiekite su mumis tiesiogiai. Nemokamai patarsime ir pasiūlysime geriausią individualų sprendimą. Mūsų profesionalūs specialistai padės išsirinkti įkrovimo stotelę ir tinkamu laiku pasirūpins jos įrengimu ir paruošimu eksploatacijai.
 • Lankstumas! Siūlome galimybę mokėti dalimis
  Norite įsigyti ir įdiegti mūsų siūlomą sprendimą, bet ne iš karto vienu mokėjimu? Siūlome mokėjimo išsimokėtinai galimybes iki 10 metų. Tai leis jums įsirengti "Enefit Volt" įkrovimo stotelę be didelių pradinių investicijų.
 • Profesionalumas ir garantuota kokybė
  Siūlomos "Enefit Volt" įkrovimo stotelės yra skirtos ilgalaikiam naudojimui, suteikiama 2 metų garantija.
 • Patikimas partneris
  Bendrovė "Enefit" yra Estijos nacionalinės energetikos bendrovės filialas, turintis 15 metų patirtį Lietuvos rinkoje. Garantuojame, kad būsime čia šiandien ir ateityje. Esame ne tik patikimas, bet ir patyręs partneris elektros energijos sprendimų srityje.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas