icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Energijos kaupimo sistema

Kaupkite saulės energiją ir planuokite elektros energijos vartojimo laiką

Gaminkite ir saugokite žaliąją energiją tvariai

Energijos kaupimo sistema gali dirbti jums! Įsitraukite į prekybą energijos rinkoje, kaupkite pigią elektros energiją ir maksimaliai padidinkite savo saulės elektrinės vertę. Mes padėsime jums pasiekti išsikeltus verslo tikslus ir optimizuoti jūsų saulės elektrinės potencialą.

Skaityti daugiau

Apsisaugokite nuo neigiamų elektros energijos kainų

„Enefit“ saulės elektrinių valdymo sprendimas automatiškai reguliuoja saulės elektrinių veikimą priklausomai nuo elektros energijos kainos rinkoje. Tai reiškia, kad išmani programinė įranga sustabdo saulės elektrinės elektros energijos gamybą tais laikotarpiais, kai rinkos kaina mažesnė už ribinę. Tokiu būdu galite maksimaliai padidinti savo pajamas ir sumažinti galimus nuostolius.


Energijos kaupimo sistemos privalumai

Mažesnės sąskaitos už elektros energiją

Galite sutaupyti net iki 30 proc. elektros energijos ir tinklo mokesčių, jei elektros energiją gaminsite ir kaupsite patys.

Galimybė uždirbti papildomų pajamų

Be mažesnių sąskaitų už elektros energiją, jūs taip pat galite gauti papildomų pajamų iš balansavimo rinkų.

Skaityti daugiau »

Automatinis išmanus valdymas

Unikalus valdymo algoritmas automatiškai seka energetikos rinką ir tendencijas, todėl jums nereikia papildomai įsitraukti į šį procesą.

CO2 pėdsako mažinimas

Sukauptos saulės energijos naudojimas padidins atsinaujinančios energijos dalį bendrame energijos suvartojime ir padės pasiekti ekologinius jūsų įmonės tikslus.


Raskite geriausią sprendimą savo verslo poreikiams

Mūsų partneriai yra pažangiausių energijos kaupimo technologijų gamintojai. Atsižvelgę į jūsų verslo tikslus ir poreikius rasime tinkamiausią energijos kaupimo įrenginį. Bendradarbiaudami su mumis galite būti užtikrinti, kad pateiksime jums visapusišką sprendimą, leidžiantį jūsų verslo naudai išnaudoti kainų svyravimus biržoje ir generuoti papildomas pajamas lankstumo rinkose.

Siūlome energijos kaupimo sprendimus, kurių nominali galia yra nuo 100 kW, o talpa – 200 kWh. Energijos kaupimo įrenginiai tinkami naudoti ir patalpose, ir lauke.


Unikalus išmanios baterijos sprendimas, sekantis kainas rinkoje automatiškai

„Enefit" išmani baterijos programinė įranga leidžia automatiškai valdyti baterijos saugyklą, atsižvelgiant į visus svarbius duomenis, įskaitant elektros energijos suvartojimo ir gamybos prognozes. Unikalus valdymo algoritmas atspindi realią situaciją rinkoje ir nereikalauja nuolatinio rankinio reguliavimo, todėl pasirinkdami šį sprendimą galite būti tikri, kad energijos kaupimo sistema garantuos jums maksimalų sutaupymą.

Lankstumo rinkos atveria galimybes gauti papildomų pajamų

Vienas didžiausių iššūkių keičiant elektros energijos rinkos veikimo modelį yra siekis išlaikyti pusiausvyrą tarp suvartojimo ir gamybos. Kadangi atsinaujinančiųjų energijos išteklių gamybos ciklo neįmanoma tiksliai suplanuoti iš anksto, svarbu įsitraukti į rinkos balansavimą tam, kad būtų užtikrintas rinkos stabilumas. Dalyvavimas lankstumo rinkose padeda užtikrinti elektros energijos sistemos pusiausvyrą, didina atsinaujinančiųjų išteklių energijos dalį bendroje sistemoje ir suteikia galimybę gauti papildomų pajamų.


Kodėl verta rinktis „Enefit“ energijos kaupiklį?

Viskas iš vienų rankų

Pas mus galite įsigyti ne tik jums tinkamiausią energijos kaupimo įrenginį, bet ir reikalingas papildomas aptarnavimo paslaugas. Jei reikia, taip pat galime padėti finansuoti investicijas.

Esame energetikos ekspertai

Kartu rasime jūsų verslui tinkamą sprendimą.

Unikali programinė įranga

Mūsų energijos kaupimo įrenginiai veikia su išmaniausia rinkoje programine įranga, padedančia jums sutaupyti daugiausiai.

Visada esame pasirengę jums padėti

Esame šalia nuo sutarties pasirašymo iki reguliarios įrangos priežiūros ir utilizavimo.


Pavyzdinis sprendimas

Kiekviena saulės elektrinė yra individualizuotas sprendimas, sukurtas atsižvelgiant į konkrečias pastato savybes ir jūsų poreikius.
Mūsų inžinieriai yra pasirengę padėti jums rasti geriausią sprendimą.

Estijos ūkio saulės elektrinė

Klientas anksčiau turėjo 150 kW saulės elektrinę. Įrengus energijos kaupiklį, įmonė galėjo padidinti saulės elektrinės galią iki 300 kW nedidindama įvado galios. Be to, buvo įdiegtas 150 kW kaupimo sprendimas tam, kad būtų galima kaupti saulės energijos perteklių ir naudoti jį vartojimui tuo metu, kai nešviečia saulė. Be to, energijos kaupimo įrenginys taip pat dalyvauja balansavimo rinkose, kad būtų užtikrintas pelningumas ištisus metus.


Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų specialistai, atsižvelgdami į jūsų gamybos ir vartojimo istoriją, parinks jūsų įmonei tinkamiausią energijos kaupimo įrenginį. Taip pat atsižvelgsime ir į individualius jūsų pageidavimus.

Energijos saugojimo įrenginio saugumas priklauso nuo įrenginio technologijos, jo kokybės, įrengimo būdo ir valdymo. Mes naudojame tik aukšto lygio priešgaisrinės reikalavimus atitinkančius įrenginius.

Sistemos sukūrimo ir dokumentų parengimo laikas priklauso nuo sprendimo pobūdžio.
 • Mažesnių saugyklų sprendimų projektų kūrimas trunka apie 6 mėnesius.
 • Didesnių saugyklų sprendimų atveju, tai gali užtrukti apie 12 mėnesių.
Kaupimo sistema gali būti valdoma keliais tikslais.
 • Užtikrinti tiekimo saugumą
  Energijos kaupimo įrenginys nuolat kaupia iš anksto nustatytą energijos kiekį kaip atsarginį šaltinį, kad apsaugotų įmonę nuo trumpalaikių elektros energijos tiekimo sutrikimų, trunkančių iki kelių valandų.
 • Didinti finansinę naudą
  Išmanus algoritmas atlieka konkretaus kliento suvartojimo/gamybos prognozes ir analizuoja elektros energijos rinkas, kad surastų jums optimaliausią valdymo logiką. Įrenginio pagalba perkame ir parduodame elektros energijos rinkose.
 • Trumpalaikis prijungimo taško galios padidinimas
  Energijos kaupimo sistema gali laikinai padidinti įvado galią, jei tai būtina. Tokiu būdu galima padidinti saulės elektrinės pajėgumą be papildomų investicijų. Be to, padidinta galia gali būti naudojama trumpam tiekti papildomą galią elektromobilio greitojo įkrovimo įrenginiui, viršijant tinklo ribas.

Kad galėtumėte naudotis energijos kaupikliu, saulės elektrinės turėti nereikia. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad saulės elektrinės yra pagrindinis sistemos komponentas, labiausiai prisidedantis prie taupymo.

Taip, prie kaupiklio galima pridėti atsarginę atsistatymo funkciją, užtikrinančia kelių valandų tiekimą net ir esant tinklo gedimams.

Ne, nutrūkus elektros energijos tiekimui, sistema automatiškai atsijungia nuo išorinio elektros tinklo. Jei elektros energijos perdavimas į tinklą vyktų toliau, tai sukeltų pavojų tinklo priežiūros darbuotojų gyvybei.

Energijos saugojimo įrenginio tarnavimo laikas priklauso nuo įrenginio technologijos, aplinkos, kokybės ir valdymo. Jei įrenginys valdomas tinkamai, jo tarnavimo laikas gali siekti net iki 20 metų.

Dideliems saugojimo įrenginiams taikomas atskiras techninės priežiūros grafikas, kuris padeda užtikrinti sistemos saugumą ir patikimumą.