icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Energetinio efektyvumo sprendimai

Sumažinkite elektros energijos išlaidas be jokių investicijų!

Apšvietimo modernizavimas

Tiesioginių kliento investicijų nereikalaujantis apšvietimo modernizavimas. Šiuo atveju Enefit pakeičia senus šviestuvus LED apšvietimo sprendimais, kurie pagerina apšvietimo kokybę ir ženkliai sumažina elektros energijos sąnaudas

Daugiau

Elektros energijos vartojimo stebėsena ir analizė

Elektros suvartojimo stebėsena ir efektyvumo kontrolė siekiant sumažinti išlaidas elektros energijai

Daugiau

ESCO

ESCO (angl. Energy Service Company) – tai finansavimo modelis, skirtas įdiegti energijos taupymo sprendimus klientui neinvestuojant papildomų lėšų. Už įdiegtus sprendimus atsiskaitoma iš sumažintų sąnaudų už suvartojamą energiją.

Daugiau

Enefit finansuoja energijos taupymo sprendimų įdiegimą ir rūpinasi projekto įgyvendinimu, o Jūsų įmonei sąnaudos mažėja jau nuo pirmos sąskaitos. Apšvietimo modernizavimas, reaktyviosios galios kompensavimo įrenginių įdiegimas ar bet koks kitas energijos sąnaudas mažinantis projektas gali būti finansuojamas pagal ESCO modelį.


Gauti pasiūlymą


1

Užpildykite formą ir gaukite konsultaciją

2

Sudarykite sutartį

3

Pradėkite taupytiĮgyvendinti projektai

Vienam iš mūsų klientų bendrovei „Vilniaus kooperacijos prekyba“ atnaujinome apšvietimą prekybos centre. Jame senus šviestuvus pakeitėme LED sprendimais. Tai bendrovei papildomai nieko nekainavo, o per ateinančius 10 metų ji už elektros energiją sutaupys net iki 120 000 Eur.