icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Kintama kaina

Norintiems lanksčių sąlygų ir ilguoju periodu sutaupyti

Kas yra Kintama kaina?

Tai elektros energijos kainodara, paremta didmenine kas valanda kintančia elektros kaina „Nord Pool Spot“ elektros biržoje.

Valandinės kainos yra žinomos dieną prieš ir pateikiamos biržos svetainėje. Todėl tai leidžia verslui reaguoti ir atitinkamai planuoti savo elektros vartojimą tam tikru laiku.

Remiantis biržos duomenimis pastebima, jog ilguoju periodu įmonės, pasirinkusios Kintamą kainą, rezultate sutaupo.


electricity price chart

Kodėl verta rinktis Kintamą kainą?

  • Per ilgą laikotarpį Kintama kaina dėl svyravimų rinkoje gali būti palankesnė už Fiksuotą kainą
  • Tai skirta įmonėms, kurios gali lanksčiai planuoti elektros energijos suvartojimą, priklausomai nuo kainos padidėjimo ar sumažėjimo
  • Didesnę naudą gali turėti tos įmonės, kurios vartoja elektros energiją ir dienos, ir nakties metu bei savaitgaliais
  • Lanksti ir neįpareigojanti sutartis, kuri, pageidaujant klientui, gali būti pakeista ar nutraukta


Klientų atsiliepimai


"Elektros energiją naudojame ne tik dienomis, bet ir naktimis bei savaitgaliais, kai kainos yra mažesnės. Taip gauname pakankamai patrauklią, palyginti su fiksuota kaina, vidutinę elektros kainą. Tai leido mums sumažinti savo išlaidas. Ilgalaikėje perspektyvoje pirkimas biržos kainomis leidžia jausti rinkos pulsą, laiku išnaudoti jos privalumus ir tinkamai pasiruošti kainos augimui ar iš karto pasinaudoti kainos mažėjimo tendencija."

PakMarkas UAB

Įdomūs faktai apie Kintamą biržos kainą


Populiaru versle

Didelė dalis verslo klientų Baltijos ir Skandinavijos šalyse vartoja elektros energiją kintama biržos kaina

10-15%

Tiek vidutiniškai ilguoju laikotarpiu sutaupo gyventojas pasirinkdamas kintamą biržos kainą vietoj fiksuotos kainos (skaičiavimai atlikti 2019 m.)

TOP Skandinavijoje

Populiariausias produktas Skandinavijos šalyse


Pasirinkite pasiūlymą pagal įmonės metinį elektros suvartojimą