icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Užklausos informacija

Norėdami sužinoti preliminarią įrengimo kainą, pažymėkite jums tinkamus variantus


1

Ar jums yra reikalingas elektros laidų montavimas?

Įkroviklį prie elektros paskirstymo dėžutės reikia prijungti elektros laidais.

Taip

Ne (laidai įkrovimo stotelės prijungimui jau yra paruošti)


2

Ar turite pakankamai laisvos galios 22 kW įkrovikliui?

Jei ne arba jei nesate tikri, kad išvengtumėte elektros energijos trūkumo ir tiekimo sutrikimų, galime papildomai įrengti DLM įrenginį, kuris automatiškai reguliuoja maksimalų elektromobilio įkrovimo greitį.


Sužinokite apie DLM daugiau »

Taip

Ne (man reikia DLM įrenginio)


3

Įkroviklio montavimas

Į standartinio montavimo kainą yra įskaičiuotas įkroviklio montavimas ant namo sienos. Jei įkroviklį norėsite montuoti ant specialaus stovo, Jums bus pateiktas individualus pasiūlymas.

Matomas ant sienos
(STANDARTAS)

Įkrovimo stulpas

Atgal

Pasiūlymo informacija

+ integruoti MCB, RCD jungikliai

Bendra sprendimo kaina:
  • Prieš sudarydami sutartį, kartu su jumis patikrinsime, ar įkroviklio įrengimas atitinka mūsų standartines įrengimo sąlygas ir ar nereikia atlikti papildomų elektros instaliacijos darbų. Kai kuriais atvejais papildomų darbų poreikis gali paaiškėti įrengimo metu.
  • Kliento elektros instaliacija (įskaitant pagrindinį skirstomąjį skydą ir pagrindinį jungiklį) turi atitikti šiuolaikinius reikalavimus ir būti geros būklės. Jei paaiškėja, kad yra trūkumų, atliekami papildomi darbai ir už juos reikia sumokėti atskirai.

Kontaktinė informacija

Užpildykite formą ir susisieksime su jumis per 3 darbo dienas, kad aptartume pasiūlymą bei įrengimą.

ĮMONĖS ATSTOVO KONTAKTAI

ĮMONĖS INFORMACIJA

Reikia konsultacijos?

Susisiekite ir mūsų specialistai padės jums išsirinkti geriausią sprendimą.