icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Parengtis

Išmanus parkavimo aikštelių paruošimas ateities įkrovimo sprendimams

Gaukite pasiūlymą

Investicijos į elektromobilių įkrovimo įrangą padidina nekilnojamojo turto vertę


Nekilnojamojo turto vystytojai

Investuokite į efektyvų energijos vartojimą ir pradžiuginkite savo klientus mūsų profesionalios komandos palaikomu išmaniu baigtiniu sprendimu ir visada pasiekiamu klientų aptarnavimu.

Daugiabučiai namai

Investuokite į saugų, paprastą ir ateičiai pritaikytą išmanų elektromobilių įkrovimo sprendimą, kuris nereikalauja papildomų išlaidų galiai didinti bei patenkina visų butų savininkų poreikius.

Komerciniai pastatai

Investuokite į elektromobilių įkrovimo pajėgumus ir pagerinkite savo kredito reitingą. Siūlome visa apimantį unikalų sprendimą.

Mes teikiame A–Z sprendimą už geresnę vertę nei galite rasti bet kur kitur – garantuojame


 • Lankstus apkrovos valdymas
 • Sistema stebi daugiabučio namo elektros energijos suvartojimą ir laisvą energiją nukreipia elektromobiliams įkrauti. Nereikia didinti pagrindinio saugiklio galios.

 • Automatinis atsiskaitymas su elektromobilių naudotojais
 • Butų bendrijai atsiųsime kiekvieno įkroviklio suvartotos energijos mėnesinę ataskaitą, kuri bus pridedama prie komunalinių paslaugų sąskaitos.

 • Greitas ir saugus elektromobilių įkrovimas
 • Likutinė elektros energija padalinama po lygiai visiems įkraunamiems automobiliams. Pilnai įkrovus automobilio akumuliatorių arba pasiekus norimą įkrovą, į kitus įkroviklius nukreipiama daugiau energijos.

 • Padidina nekilnojamojo turto vertę
 • Automobilio stovėjimo vieta, kuri jau yra paruošta išmaniajam krovimui, padidina buto vertę.

 • Visą automobilių stovėjimo aikštelę apimantis įkrovimo sprendimas
 • „Enefit“ įrengs specialų galios skirstomąjį skydą, prie kurio prijungiami esami ir būsimi gyventojų įkrovikliai.

 • Išmanus sprendimas iš vieno paslaugų teikėjo
 • Mes pasirūpinsime įkrovimo sprendimo projektavimu, montavimu ir priežiūra, taigi, gyventojams ir butų bendrijoms nereikės užsiimti sudėtingais su įkrovimu susijusiais klausimais.


Enefit padengia centrinio įrenginio investicijas atsižvelgiant į automobilių stovėjimo vietų skaičių.

Naujas sprendimas reikšmingai palengvins elektromobilių įkrovos stotelių į(si)rengimą daugiabučiuose ir verslo centruose

Daugiau

Ieškote išsinuomoti arba įsigyti įkroviklį?

Peržiūrėkite mūsų įkrovimo sprendimus čia.

Dažnai užduodami klausimai

Brangus įrengimas. Šiandien įkrovimo reikia nedaugeliui elektromobilių. Įrengti įkroviklį vienam ar dviem automobiliams yra brangu. Tai susiję su papildomomis išlaidomis, pavyzdžiui, kai nepagalvojama apie papildomai reikalingą galią elektromobiliams įkrauti.

Įkrovimo pajėgumai. Pastatai neturi pakankamai laisvos galios, kad būtų galima įrengti individualius įkroviklius visiems. Gyventojams įsigyti papildomus amperus yra labai brangu ir gali kainuoti kelis tūkstančius eurų.

Ateities valdymas. Trūksta žinių, kaip kompleksiškai valdyti įkrovimą, įskaitant sąskaitų už suvartotą elektros energiją išrašymą.

Siekdama išspręsti šias problemas, bendrovė "Enefit" sukūrė pasirengimo išmaniajam įkrovimui sprendimą, kuris tenkina dabartinius poreikius ir leidžia išvengti papildomų, brangių investicijų ateityje. Įrengti įkroviklius tampa greita ir paprasta!

Prijungimo pajėgumai. Pastato elektros sistema yra riboto pajėgumo ir nebuvo projektuojama atsižvelgiant į elektromobilių įkrovimą. Jei įrengimas nėra gerai apgalvotas ir pridedami nauji įkrovikliai, elektros sistemą lengva perkrauti ir pastatas gali likti visai be elektros energijos!

Įkroviklių įrengimas. Įrengiant elektromobilių įkroviklius tiesiai ant pastato sienos, gali pritrūkti vietos saugikliams. Net jei pirmojo elektromobilio įkroviklio saugikliai tilps, būsimi elektromobilių naudotojai neturės kur prijungti įkroviklių.

Sąskaitos už elektros energiją. Jei pastate yra daug individualiai įrengtų įkroviklių, kurie nėra prijungti prie centrinės valdymo sistemos, atsiskaityti už vieno automobilio sunaudotą elektros energiją tampa sudėtinga. Net jei automobilių savininkai patys perduoda įkroviklio skaitiklio rodmenis, tam, kad suformuoti galutinę sąskaitą reikia atlikti nemažai papildomų veiksmų skirtingiems asmenims. To pasekoje visos sistemos administravimas gali tapti pernelyg sudėtingas.

Todėl "Enefit" siūlo patogų kompleksinį sprendimą. Mes rūpinamės sprendimo projektavimu, įdiegimu, techniniu aptarnavimu ir duomenų sąskaitoms pateikimu pagal galios suvartojimą kiekvienam įkrovikliui.

Esant įdiegtam "Enefit" įkrovimo sprendiniui kiekvieno naujo įkroviklio įrengimas yra greitas ir paprastas procesas. Klientai gali tiesiogiai kreiptis į "Enefit" , todėl nebereikia gauti atskirų leidimų ir patvirtinimų.

Bendrovė "Enefit" padengs investicijas į centrinę įkrovimo sistemos įrangą, kurią sudaro dinaminio apkrovos valdymo skaitiklis pagrindiniame pastato korpuse ir elektros skirstomasis skydas arba skirstomieji skydai įkrovikliams prijungti automobilių stovėjimo aikštelėje. Taip pat rūpinsimės nuolatine sistemos priežiūra ir valdymu bei be papildomų išlaidų teiksime įkrovimo paslaugą pastato gyventojams.

Rangovas padengs visus su įkrovimo įrenginių įrengimu susijusius darbus, įskaitant įrangos montavimą ir parengiamuosius darbus automobilių stovėjimo aikštelėse (žemės kasimo, kabelių kanalų ir kabelių kanalų įrengimo ir t. t.).

Galutinis naudotojas, t. y. daugiabučiame name gyvenantis elektromobilio naudotojas, bus atsakingas už įkroviklio įrengimą savo asmeninėje stovėjimo vietoje ir įrangos nuomos ar įsigijimo išlaidas. Dėl to reikia sudaryti sutartį tiesiogiai su "Enefit".

Ne. Įkraunamiems įkrovikliams naudojama bendra elektros sistema ir bendra įkrovimo galia, o norint išvengti perkrovos, būtina dinamiškai valdyti įkrovimo pajėgumą.

Dinaminis galios valdiklis suprogramuotas paslaugų teikėjo "Enefit" įdiegtai įrangai ir valdymo sistemai, į kurią galima įtraukti tik suderintus įkroviklius. Taip pat "Enefit" sistema apima įkrovimo sąnaudų apskaitą ir bendrą įkroviklių veiklos stebėseną.