icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Privatumo politika ir bendrosios sąlygos

Apie ką yra privatumo pareiškimas?

Privatumo pareiškimas:

  • paaiškina, ką darome, siekdami apsaugoti ir gerbti jūsų asmeninės informacijos privatumą;
  • paaiškina, kaip renkame, naudojame ir saugome jūsų asmeninę informaciją;
  • padeda suprasti, kaip renkama ir naudojama jūsų asmeninė informacija ir kokios yra jūsų teisės, susijusios su jūsų asmenine informacija.

Tvarkydami jūsų asmens duomenis laikomės Lietuvos ir Europos Sąjungos įstatymų.

Duomenis naudojame tuo tikslu, kuriuo juos rinkome, ir tiek, kiek tai būtina šiam tikslui pasiekti. Pasiekę tikslą, asmens duomenis ištrinsime.

Šiame privatumo pareiškime pateikiama informacija ir rekomendacijos, susijusios su mūsų paslaugų, produktų, programų ir el. aplinkos naudojimu arba lankymusi mūsų svetainėse. Šiame privatumo pareiškime neatsispindi kitų įmonių atliekamas duomenų tvarkymas savo svetainėse arba jų teikiamos paslaugos.

Mūsų paslaugomis ir el. aplinka galite naudotis arba kaip sutartinis klientas, arba pagal sutartį su kitu asmeniu tik kaip paslaugos naudotojas, arba tiesiog apsilankę mūsų el. aplinkoje ir neturėdami jokios su mumis sudarytos sutarties. Visais šiais atvejais laikysimės privatumo pareiškimo. Jei mūsų paslaugų klientas suteikia galimybę kokiam nors naudotojui naudotis paslaugomis pagal savo ir „Enefit“ sutartį, klientas taip pat privalo užtikrinti, kad tas naudotojas būtų susipažinęs su privatumo pranešimu.

Remiamės šiuo privatumo pareiškimu ir pateikiame jį jums sudarydami sutartį, taip pat teikdami jums paslaugą, prekes ir (arba) el. aplinką. Šis privatumo pareiškimas – dokumentas, kuriame pateikiama informacija jums ir kuris nėra sutarties su jumis ar bendrųjų „Enefit“ sąlygų ir nuostatų dalis.

Mobiliojoje programėlėje „Enefit Volt“, skirtoje viešajam įkrovimui, apdorojame naudotojo įkeltą programėlės profilio nuotrauką ir leidžiame naudotojams nuskaityti QR kodus, kad sužinotų informaciją apie įkroviklį ir jo buvimo vietą.

Sparčiai tobulėjant šiuolaikinėms paslaugoms, įrangai ir susijusiems sprendimams, keisis ir jiems teikti reikalinga kompiuterinė veikla. Stengsimės, kad šis privatumo pareiškimas būtų nuolat atnaujinamas ir prieinamas „Enefit“ interneto svetainėje www.enefit.lt. Apie bet kokius esminius privatumo pranešimo pakeitimus jus informuosime savo svetainėje, el. paštu arba kitomis tinkamomis priemonėmis.