icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Įkrovimo stotelės

Įkrovimo sprendimai įmonėms

Elektromobilis - žalesniam rytojui

Elektromobiliai – neatsiejama švaraus oro ir aplinkos, kurioje gyvename, dalis. Intensyviai augant išmaniojo elektrinio transporto priemonių skaičiui, vis labiau pajusime reikšmingą teigiamą jo poveikį žmonėms, kuris pasireikš švaresniu miesto oru ir mažesnėmis transporto išlaidomis. 


Pasirinkite Enefit VOLT savo verslo partneriu

Elektromobilių įkrovimas šalia jūsų verslo jau nebėra prabanga - tai įprastas būdas, kaip pasveikinti svečią su šypsena.

Rinktis tinkamiausią įkroviklį

Darbuotojams

Sukurkite patogias sąlygas darbuotojams įkrauti savo elektromobilius

Klientams ir svečiams

Stilingas ir patogus įkrovimo sprendimas yra verslo vizitinė kortelė

Įmonės autoparkui

Išmanus sprendimas vienu metu įkraunant daug automobilių be papildomo ryšio tinklo plėtimo.


Išmanusis įkrovimo sprendimas

Enefit Volt įkrovimo paslauga yra išmani ir patogi naudoti. Enefit Volt įkrovikliai moka bendrauti su mūsų platforma ir leidžia naudotojams matyti per mėnesį suvartotos elektros energijos kiekį.

Automobilį visada įkraukite didžiausiu galingumu. Tam prie įkrovimo sprendimo pridėkite lankstų apkrovos valdymo įrenginį, kuris realiuoju laiku stebėtų dabartinį pastato elektros energijos suvartojimą ir visą nepanaudotą galią nukreiptų į elektromobilio įkroviklį.

Jeigu Jūsų įkroviklis bus prieinamas kitiems asmenims, kuriems prieigą norėtumėte apriboti, tokia galimybė yra pasitelkiant RFID kortelės autorizacijos funkcionalumu.

Kas įeina į įkrovimo stotelės pasiūlymą?

Patogus ir paprastas įkrovimo sprendimas apima konsultacijas dėl tinkamiausio įkrovimo sprendimo pasirinkimo, stotelių įrengimas ir konfigūravimas, taip pat galimybė stebėti bei gauti įkrovimo duomenų apžvalgą, naudojantis įkrovimo stotele.


Keturi žingsniai link nuosavos įkrovimo stotelės1

Išsirinkite tinkamą įkrovimo sprendimą

Peržiūrėkite galimus įkrovimo sprendimus ir atsiųskite mums užklausą.

2

Gaukite pasiūlymą

Mes susisieksime su jumis per dvi darbo dienas, prireikus apsilankysime vietoje ir parengsime išsamų kainos pasiūlymą dėl tinkamiausio sprendimo.

3

Sudarykime sutartį

Sudarius sutartį suplanuojamas stotelių įrengimas.

4

Įrengsime

Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai įrengs įkrovimo stoteles.

Dažnai užduodami klausimai

Jei svetainėje užpildėte užklausos formą, mūsų pardavimų specialistas per dvi darbo dienas su jumis susisieks telefonu ir detaliai išsiaiškins Jūsų poreikius. Konsultacija apima klausimus dėl įkrovimo stotelės ir jos įrengimo darbų. Parengę ir suderinę galutinį pasiūlymą, jį atsiųsime į Jūsų el. paštą kartu su sąskaita faktūra. Po sąskaita faktūros apmokėjimo sutartis dėl įkrovimo stotelės įrengimo laikoma sudaryta. Mūsų specialistai su Jumis susisieks dėl patogiausio įkrovimo stotelės įrengimo laiko suderinimo.

Mūsų svetainėje parduodamus elektromobilių įkroviklius galima įsigyti tik kartu su įrengimu. Tai būtina, nes diegimo metu įkroviklyje aktyvuojamas 4G duomenų ryšys, o įkroviklis sukonfigūruojamas taip, kad galėtų prisijungti prie mūsų internetinės įkroviklių platformos. Tai leidžia mums netolimoje ateityje suteikti naudingų papildomų funkcijų, tokių kaip internetinė diagnostika, RFID kortelės nustatymas, didžiausios įkrovimo talpos konfigūravimas ir mobiliosios programėlės palaikymas.

Taip, mūsų svetainėje parduodamas elektromobilių įkrovimo stoteles gali įsigyti ir verslo klientai. Šiuo tikslu, panašiai kaip ir privatiems klientams, reikia užpildyti mūsų interneto svetainėje pateiktą užklausos formą, naudojantis elektromobilių pasirinkimo asistentu rasti tinkamą įkrovimo sprendimą. Pateikus užklausą, mūsų pardavimų specialistas su jumis susisieks, kad patikslintų pasiūlymo detales, ir el. paštu atsiųs galutinį pasiūlymą.

Standartinių ir papildomų įkroviklio įrengimo darbų palyginimo lentelę rasite čia. Jei turite papildomų klausimų, jums padės mūsų pardavimų specialistas ir (arba) įrengimo specialistas.

Be to, vadovaudamiesi toliau pateiktais nurodymais, galite atsiųsti mums savo namo elektros skirstomojo skydo ir pageidaujamos įkroviklio vietos namuose nuotraukas, pagal kurias mūsų įkroviklių pardavimų specialistas galutinai įvertins, ar tai standartinis, ar specialus sprendimas. Informaciją siųskite adresu volt@enefit.lt.

Skaitykite instrukcijas »

Remdamiesi toliau pateiktomis nuotraukomis galite įvertinti, ar jūsų namų skirstomajame skydelyje yra vietos papildomiems įkrovikliui skirtiems saugikliams įrengti. Tikslus vietos poreikis taip pat priklauso nuo to, ar įrengiamas įkroviklis yra vienfazis, ar trifazis.

Jei jūsų skirstomajame skydelyje nėra vietos saugikliams, vadinasi, turime jums pateikti konkretų įrengimo kainos pasiūlymą, į kurį įskaičiuoti papildomi darbai skirstomajame skydelyje.

Vienfazio 7,4 kW įkroviklio saugiklis skirstomajame skydelyje:

Vienfazio 7,4 kW įkroviklio saugiklis skirstomajame skydelyje

Trijų fazių 11 kW arba 22 kW įkroviklio saugikliai skirstomajame skydelyje:

Trijų fazių 11 kW arba 22 kW įkroviklio saugikliai skirstomajame skydelyje

Kodėl verta rinktis "Enefit" įkrovimo stotelę?

 • Pilnas aptarnavimas. Sprendimo pasirinkimą ir techninius darbus patikėkite mums
  Nežinote, kuri stotelė jums labiausiai tinka? Pasinaudokite mūsų pasirinkimo lentele pagrindiniame puslapyje arba susisiekite su mumis tiesiogiai. Nemokamai patarsime ir pasiūlysime geriausią individualų sprendimą. Mūsų profesionalūs specialistai padės išsirinkti įkrovimo stotelę ir tinkamu laiku pasirūpins jos įrengimu ir paruošimu eksploatacijai.
 • Lankstumas! Siūlome galimybę mokėti dalimis
  Norite įsigyti ir įdiegti mūsų siūlomą sprendimą, bet ne iš karto vienu mokėjimu? Siūlome mokėjimo išsimokėtinai galimybes iki 10 metų. Tai leis jums įsirengti "Enefit Volt" įkrovimo stotelę be didelių pradinių investicijų.
 • Profesionalumas ir garantuota kokybė
  Siūlomos "Enefit Volt" įkrovimo stotelės yra skirtos ilgalaikiam naudojimui, suteikiama 2 metų garantija.
 • Patikimas partneris
  Bendrovė "Enefit" yra Estijos nacionalinės energetikos bendrovės filialas, turintis 15 metų patirtį Lietuvos rinkoje. Garantuojame, kad būsime čia šiandien ir ateityje. Esame ne tik patikimas, bet ir patyręs partneris elektros energijos sprendimų srityje.