icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Grynasis atsiskaitymas

Elektros energijos supirkimas

Sukauptą kiekį parduokite geriausiomis kainomis

Esate gaminantis vartotojas ir pagaminate daugiau elektros energijos nei suvartojate? Pasirinkite grynojo atsiskaitymo modelį ir perteklinę elektros energiją parduokite.

Sugeneruotos elektros energijos supirkimu pasirūpins Enefit.

Grynojo atsiskaitymo sąlygos

Jei esate gaminantis vartotojas, pasirinkęs grynojo atsiskaitymo modelį, Jūsų į tinklą patiektos elektros energijos kiekis bus įvertintas pavalandžiui, atsižvelgiant į biržoje susiformavusią kainą bei tiekėjo maržą.

Priskaičiuota suma bus naudojama padengti sąskaitai, susidariusiai už elektros tiekimą. Jei priskaičiuota suma viršys tiekimo sąskaitą, už parduotą elektrą gautos pajamos bus kaupiamos iki kaupiamojo laikotarpio pabaigos.

Laikotarpio pabaigoje, keičiant nepriklausomą elektros energijos tiekėją, parduodant elektrinę arba nutraukus elektros energijos gamybos veiklą, klientui išmokama asmens sąskaitoje sukaupta lėšų suma, kai ji yra didesnė už nulį.

Įdarbinkite baterijas

Naudą greičiausiai gali pajusti tie gaminantys vartotojai, kurie jau yra vienu žingsniu priekyje – turi įsirengę elektros energijos kaupiklius (baterijas). Baterijos leidžia ne tik saugoti elektros energiją ir suvartoti ją tada, kai saulės elektrinė negeneruoja elektros, bet ir pirkti bei parduoti elektrą ne iškart, kai yra sugeneruojamas perteklius, o tada, kai biržos kainos yra palankiausios, taip išnaudojant kainų skirtumus biržoje.

Kaip sėkmingai įdarbinti grynojo atsiskaitymo modelį?1

Tapkite gaminančiu vartotoju.

2

Pasirinkite elektros tiekimo planą ir sudarykite sutartį.

3

Pasirinkite grynojo atsiskaitymo modelį.

4

Pradėkite skaičiuoti uždarbį už į tinklą parduotą perteklinę elektros energiją.