icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Elektros energijos kaupimas

Kaupkite pagamintą saulės energiją ir planuokite savo elektros energijos suvartojimą


Energijos saugojimas leidžia jums naudoti pagamintą elektros energiją tada, kai jums to reikia.

Baterija (energijos kaupiklis) leidžia saugoti saulės elektrinės pagamintą elektros energiją ir naudoti ją vėliau. Pavyzdžiui tuomet, kai iš tinklo perkamos elektros energijos kaina yra brangi arba nutrūkus elektros energijos tiekimui.

Teikiame saugias ir ilgaamžias „SolaX T-BAT-SYS-HV-S" baterijas, kurių talpa yra 7,3-47,9 kWh. Už pasirinktą bateriją galite sumokėti visą sumą arba išsimokėtinai.

Peržiūrėti baterijas

Baterijos privalumai


Daugiau pagamintos elektros neatiduodant jos į tinklą

Fiksuojamas net iki 20% didesnis pagamintos energijos dalies suvartojimas. Tai reiškia, kad mažinamos išlaidos už elektrą, nes sumažėja iš ESO tinklų atgautos elektros kiekis. Kuo daugiau pagamintos elektros energijos sunaudojama, tuo spartesnis ir saulės elektrinės atsiperkamumo laikotarpis.

Nenutrūkstamas elektros tiekimas net esant tinklo gedimams

Baterijoje įdiegtas 3 fazių rezervinis maitinimas, kuris padengia visą namų ūkio energijos poreikį ir užtikrina, kad tinklo gedimų atveju, elektros tiekimas nenutrūks.

Fazių apkrovų balansavimas

Įtampos keitiklis (inverteris) pasižymi asimetriniu fazių pasiskirstymu. Subalansavus fazes, daugiau elektros energijos yra panaudojama namuose, o mažiau perduodama į tinklą. Tai ypač naudinga, kuomet namuose fazės yra apkraunamos netolygiai.

Išmanusis valdymas, kuris automatiškai seka rinkos kainą

Išmanus baterijos valdymas automatiškai valdo energijos kaupimo sistemą pagal namų ūkio suvartojamos energijos kiekį ir elektros energijos kainą rinkoje. Esant žemai kainai, energija kaupiama, o aukštai – vartojama.Pasirinkite reikiamos talpos bateriją


SolaX T-BAT-SYS-HV-S

Baterija pasižymi didžiausiu 45 A įkrovimo / iškrovimo greičiu ir IP65 apsauga.

Baterija pasižymi ilga, daugiau kaip 6000 ciklų trukme ir dideliu talpos pasirinkimu – 7,3-47,9 kWh.

Baterijai suteikiame 10 metų garantiją.

Moduliai

Kiekvieno papildomo modulio matmenys: 510×365×137 mm, svoris: 33,5 kg. Iš viso galima sujungti iki 9 modulių.

Standartiniai dydžiai:
7,3 kWh baterija
11 kWh baterija
14,7 kWh baterija
18,4 kWh baterija
22,1 kWh baterija
25,8 kWh baterija

29,4 kWh baterija
33,1 kWh baterija
36,8 kWh baterija
40,5 kWh baterija
44,2 kWh baterija
47,9 kWh baterija

Dar neturite saulės saulės elektrinės?

Susipažinkite su mūsų saulės energijos sprendimais ir tapkite gaminančiu vartotoju!


Keturi žingsniai iki jūsų baterijos


Pasirinkite tinkamos talpos bateriją

Išsirinkite jums tinkamą sprendimą ir pateikite užsakymą.

Užpildykite užsakymo formą

Gavę jūsų užklausą, susisieksime ir aptarsime tinkamiausią sprendimą jūsų namams bei sutarties sąlygas.

Greitas baterijos įrengimas

Montavimo komanda įrengs bateriją Jūsų pasirinktoje namų vietoje.

Visada šalia jūsų

Padedame viso proceso metu – nuo sutarties sudarymo, eksploatavimo iki įrangos utilizavimo.Nuotolinis baterijos valdymas ir stebėjimas

Siekiant didžiausios naudos, bateriją tikslinga valdyti atsižvelgiant į namų ūkio vartojimo įpročius, saulės elektrinės galią ir energijos rinką. Pavyzdžiui, sukauptą saulės energiją efektyviausia vartoti piko valandomis, kai elektros energijos kaina rinkoje ir tinklo mokesčiai yra dideli.


Unikalus ir išmanus baterijos sprendimas automatiškai sekantis kainą rinkoje

„Enefit" programinė įranga leidžia automatiškai valdyti bateriją, atsižvelgiant į energijos vartojimo ir gamybos tendencijas, elektros biržoje susiformavusią kainą, taip pat į baterijos talpą, įkrovimo ir iškrovimo greitį, tam kad būtų užtikrintas ekonominis efektyvumas. Kiekvienam klientui su laiku sudaromas individualus valdymo profilis.

Valdymo algoritmas yra prisitaikantis ir nereikalauja nuolatinio rankinio reguliavimo. Pasirinkę šį sprendimą galite būti tikri, kad energijos kaupimas visada garantuos jums didžiausią sutaupymą.


Reikia pagalbos priimant sprendimą?

Užpildykite užklausos formą ir mūsų pardavimų specialistas padės išsirinkti jums tinkamą variantą.