icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Energetiškai efektyvus rytojus

Ar žinojote?


Kas trečias Lietuvos gyventojas sutinka su teiginiu, jog elektra jo namuose naudojama netaupiai. Priežastys dažniausiai glūdi mūsų įpročiuose, kuriuos keisti yra įmanoma, tačiau gana sudėtinga.

Todėl mes esame pasiruošę padėti tapti kuo labiau energetiškai efektyvesniais.

Nes:

  • mažesnis suvartojimas reiškia sumažėjusią sąskaitą,
  • mažesnė sąskaita reiškia mažėjančią energijos gamybą,
  • o mažesnė energijos gamyba reiškia tvaresnį Pasaulį ir atsakingesnį rytojų.

Pradedant nuo įpročių keitimo esame pajėgūs kurti Tvaresnį Pasaulį


1

Įvairūs taupymo sprendimai ir įpročiai

2

Sumažėjęs suvartojimas ir sąskaita

3

Mažesnė elektros gamyba

4

Tvaresnis Pasaulis


Ką pažadame savo klientams?


Visi mūsų klientai turi išskirtinę galimybę būti pirmaisiais, su kuriais:

  • išbandysime įvairius elektros energijos taupymo būdus,
  • tikrinsime mitus,
  • dalinsimės žiniomis ir patirtimi.

Norite ir Jūs tapti mūsų klientu? Pasirinkite sau tinkamą elektros produktą, sudarykime tiekimo sutartį ir reguliariai gaukite mūsų patarimus bei įžvalgas.


Keletas būdų, kaip didinti energetinį efektyvumą


Išmanūs namų įrenginiai – mada ar iš tiesų taupymas?

Parduotuvėse galime rasti įvairiausių sprendimų, leidžiančių nuotoliniu būdu reguliuoti savo buitinius prietaisus, tokiu būdu mažinant energijos suvartojimą. Šių sprendimų investicijos atsipirkimo laikas priklausys nuo to, kaip aktyviai juos naudosite.

Lemputės – paprastas ir efektyvus būdas

Tinkamas apšvietimas yra svarbus mūsų gerovei, tačiau jis sudaro beveik ketvirtadalį mūsų sąskaitos už elektrą. Įprastų lempučių pakeitimas į efektyvias LED lemputes leidžia šias išlaidas sumažinti net iki 80%.

Sąmoninga elgsenos kontrolė

Aktyvi elektros energijos suvartojimo analizė ir noras pakeisti savo dienos įpročius atsižvelgiant į elektros energijos kainų pokyčius leidžia sutaupyti daugiau nei bet kurie pažangiausi energiją taupantys prietaisai. Turintys išmaniuosius skaitiklius galės paprastai tai daryti pasirinkę Enefit Kintamos kainos planą.

Investicija į energiją taupančią buitinę techniką

A, A+, A++ ir net A+++ energetinio naudingumo klasės yra svarbus parametras renkantis skalbimo mašiną ar televizorių. Ar žinojote, jog A+++ šaldytuvas gali sutaupyti elektros energijos net iki 60% lyginant su A klasės šaldytuvu?


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas