icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Įsigykite dabar – mokėkite vėliau

Elektromobilių įkrovimo stotelė be pabrangimo

Stotelė VERSLUI nemokamai

Aplikuokite su turima patrauklia lokacija


Universalus įkrovimo sprendimas jūsų namams

 • Apdovanojimus pelnęs išmanusis „Elinta“ elektromobilių įkroviklis ir standartiniai montavimo darbai įskaičiuoti
 • Montavimą atlieka patyrę specialistai
 • DLM įtaisas greičiui ir saugumui užtikrinti yra įskaičiuotas
 • 5 metų garantija įkrovikliui ir 5 metų garantija montavimui
 • Galimybė mokėti dalimis be pabrangimo
Gauti pasiūlymą

Tiesiog važiuokite, o įkrovimą palikite mums

 • Patyręs partneris, kuriuo galite pasitikėti

  Mes sukūrėme didžiausią elektromobilių įkrovimo tinklą Baltijos šalyse, siūlome energijos paslaugas daugiau nei 700 000 klientų ir esame pasiruošę likti su jumis.

 • Pilnas sprendimas nuo A iki Z

  Pasirūpiname įkroviklio pristatymu, įrengimu ir konfigūravimu. Padedame ir jums pradėjus naudoti įkroviklį – siūlome išmaniojo įkrovimo programėlę, klientų aptarnavimą ir garantinę priežiūrą.

 • Išmanieji įkrovikliai

  Visuose „Enefit Volt“ įkrovikliuose yra įmontuoti 4G modemai su SIM kortelėmis. Duomenų ryšį įkrovikliui nemokamai teikia „Enefit“.

  Interneto ryšys leidžia atnaujinti įkroviklį belaidžiu būdu, papildyti naujomis funkcijomis ir laikui bėgant atlikti patobulinimus. Jei atsirastų techninių įrenginio problemų, galime diagnozuoti ir pataisyti įrenginį nuotoliniu būdu.

 • Nemokama išmaniojo įkrovimo programėlė

  Ji tinka visiems elektromobiliams ir modeliams bei padeda be vargo nustatyti įkrovimo laiką, kai elektros kainos yra mažiausios.

Dinaminio apkrovos valdymo įrenginys

Dinaminio apkrovos valdymo įrenginio pridėjimas prie užsakymo padeda užtikrinti įkrovimo greitį ir saugumą, taip pat padeda sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Išvenkite nerimo dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo arba papildomos galios pirkimo.

„Enefit Volt“ įkrovikliuose įdiegta išmanioji įkrovimo programėlė

 • Kas yra išmanusis įkrovimas?

  Išmanusis įkrovimas – tai įkrovimas geriausiomis elektros kainomis. Programėlė tai leidžia padaryti automatiškai – išmanusis algoritmas elektromobilio įkrovimui gali parinkti geriausias „Nordpool“ valandas, kai elektros kaina biržoje yra mažiausia. Jeigu esate pasirinkę fiksuotą elektros energijos tiekimo kainą, programėlėje galite nustatyti elektromobilio įkrovimo laiką mažesniu, naktiniu, tarifu.

 • Kodėl išmanusis įkrovimas yra naudingas?

  Išmanusis įkrovimas leidžia sutaupyti. Mūsų klientų, turinčių „Nordpool Spot“ elektros paketą, analizė rodo, kad kas mėnesį, naudojant išmanų elektromobilio įkrovimą, gali būti sutaupoma iki 50 % išlaidų. Visa tai be jokio vargo ir nenustatinėjant įkrovimo laiko rankiniu būdu. Tai reiškia, kad galite susigrąžinti padarytas investicijas, tiesiog atsisiųsdami ir naudodami programėlę.

  Jei namuose esate pasirinkę fiksuotą elektros energijos tiekimo kainą, išmanusis įkrovimas vis tiek turi privalumų. Taupyti galite elektromobilį įkraudami nakties metu, kai elektros energijos kaina yra mažesnė, taip pat išnaudoti visas papildomas funkcijas, pvz., įkrovimo istorijos stebėseną. Kraudami elektromobilį ne piko valandomis prisidėsite ir prie energijos krizės sprendimo.

 • Kodėl tai jums pravers ateityje?

  Nuolat kuriame naujas funkcijas ir geriname jūsų išmaniojo įkrovimo patirtį. Mes vystome ir ruošiamės pristatyti V2G (angl. Vehicle to Grid) funkcijas, todėl netrukus išmanusis įkrovimas taps dar išmanesnis.

Skaityti daugiau

Taip pat galite įkroviklį išsinuomoti

Mūsų misija – vesti klientus į ekologiškesnę ateitį.

Pasirinkite mus jau šiandien!

Susipažinkite su nuomos sprendimu

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas