icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Įkrovimo stotelės nuomos paslauga

„Enefit VOLT“ ateičiai pritaikytų įkrovimo stotelių nuomos paslauga

Patogus elektromobilių įkrovimas be vargo už patrauklų mėnesinį mokestį. Įkrovimo stotelės priežiūrą ir palaikymą garantuojame.

Peržiūrėkite galimybes

Kodėl verta rinktis įkroviklio nuomos paslaugą?


Naudojimas be vargo

Užtikrintas veikimas – nereikia jaudintis dėl pasibaigusios galioti garantijos.

Vienas prieinamas mėnesinis mokestis

Mėnesinis mokestis apima visus būtiniausius dalykus: įkrovimo įrenginio nuomą, priežiūrą ir stebėjimą visą parą internetu.

Lanksčios nuomos sąlygos

Mūsų nuomos su visu aptarnavimu paslaugos sąlygos labai lanksčios – minimalus nuomos terminas vos 3 mėn., vėliau įkroviklį galite grąžinti vos tik panorėję, be jokios papildomos baudos.

Minimalios pirminės išlaidos

Iš pradžių turite sumokėti tik už įkroviklio įrengimą, o visa kita – įtraukta į mėnesinį mokestį.

Rinkitės tinkamiausią įkrovimo sprendimų paketą


Standartinis

Ieškantiems įkrovimo sprendimo pagal savo poreikius


Į mėnesinį paketo mokestį įeina:


įkroviklio nuoma


techninė priežiūra


stebėjimas visą parąRodyti daugiau


Lankstus apkrovos valdymas » (pasirinktinai)


Standartinis

Extra

Ieškantiems sprendimo įkrauti du automobilius tuo pačiu metu. Puikiai tinka tiek savo poreikiams, tiek norint dalytis su kitais


Į mėnesinį paketo mokestį įeina:


įkroviklio nuoma


techninė priežiūra


stebėjimas visą parą


Elinta Citycharge Mini 2

Išsami informacija apie įkroviklį »


Rodyti daugiau


Lankstus apkrovos valdymas » (pasirinktinai)


Extra

Extra Plus

Ieškantiems sprendimo įkrauti du automobilius tuo pačiu metu. Puikiai tinka tiek savo poreikiams, tiek norint dalytis su kitais


Į mėnesinį paketo mokestį įeina:


įkroviklio nuoma


techninė priežiūra


stebėjimas visą parąRodyti daugiau


Lankstus apkrovos valdymas » (pasirinktinai)


Extra Plus


Pradedant naudotis paslauga, sumokamas vienkartinis mokestis, apimantis įkrovimo stotelės įrengimo išlaidas. Standartinio įrengimo kaina yra nuo 340 EUR. Išsamiau peržiūrėkite standartinį įrengimo pasiūlymą. Į kainą įskaičiuotas PVM.

Negalite apsispręsti?

Susisiekite su mumis ir mūsų pardavimų specialistas padės jums išsirinkti geriausią sprendimą.


Papildomos nuomos paketų funkcijos


RFID kortelės autorizavimas

Pasirinkus įkroviklį su RFID moduliu, prieiga prie įkrovimo gali būti apribota. Įkroviklį galima sukonfigūruoti taip, kad įkrovimą būtų galima pradėti ir stabdyti tik naudojant pasirinktą RFID kortelę. Įkrovimo kortelė taip pat gali būti naudojama norint nustatyti įkrovimo sesijas įvairiems naudotojams. Tai pravers, jei darbuotojai dalijasi išlaidomis arba jomis dalijamasi pagal įmonės automobilius.


Lanksti apkrovos kontrolė – įkraukite automobilį maksimalia galima galia!

Norint įkrauti maksimalia galima galia, prie pastato elektros skirstomojo skydelio būtina prijungti specialų lankstų apkrovos valdymo modulį. Papildomo modulio užduotis – stebėti faktinį namo elektros energijos suvartojimą realiuoju laiku ir nukreipti visą nepanaudotą energiją į elektromobilio įkroviklį, kad automobilis būtų įkraunamas kuo greičiau ir saugiau.

Rekomenduojame lanksčią apkrovos kontrolę naudoti pastatuose, kuriuose elektros energijos suvartojimas yra artimas tinklo sujungimo ribai, todėl atsiranda pavojus, kad dėl perkrovos gali perdegti saugiklis.

Pasirinkus šį papildomą modulį, susidarys papildomų įrengimo išlaidų.


Dažnai užduodami klausimai

Pasirinkite tinkamą nuomos paketą svetainėje ir atsiųskite mums savo duomenis kartu su užpildyta užklausos forma. Mūsų įkrovimo sprendimų pardavimų konsultantas susisieks su jumis telefonu per tris darbo dienas, kad paaiškintų pasiūlymo detales, atsakytų į klausimus, susijusius su įkroviklio įrengimu, o po to atsiųstų jums oficialų pasiūlymą el. paštu.

Patvirtinę pasiūlymą, atsiųsime jums sąskaitą faktūrą su įkroviklio įrengimo kaina (įrengimas neįskaičiuotas į nuomos paslaugos kainą). Kai apmokėsite sąskaitą faktūrą, sudarysime nuomos sutartį, o su jumis susisieks mūsų elektrikas, kad susitartų dėl tinkamo įkroviklio įrengimo laiko.

Mūsų elektrikas įrengia įkroviklį sutartoje vietoje, prijungia įkroviklį prie elektros tinklo, atlieka pirmąjį bandomąjį įkrovimą, apmoko jus ir paruošia įkrovimo perdavimo aktą.

Mokėjimas už nuomos paslaugą pagrįstas kasmėnesinėmis sąskaitomis faktūromis. Jei norite, mėnesinį mokestį galime pridėti prie jūsų mėnesinės sąskaitos už „Enefit“ elektros paslaugas. Nuomos laikotarpis skaičiuojamas nuo prietaiso įrengimo dienos. Sąskaita faktūra už pirmąjį ir paskutinį nuomos paslaugos mėnesį išrašoma atsižvelgiant į tai, kiek dienų įkroviklis buvo įrengtas.

Pasirinkus nuomos paslaugą, už įkrovimo stotelės įrengimą mokamas vienkartinis mokestis. Standartinė įrengimo kaina yra nuo 340 EUR (su PVM).

Įrengimo kaina gali skirtis priklausomai nuo vietos. Standartinio įrengimo kaina – nuo 340 EUR. Žiūrėkite palyginamąją standartinio įrengimo ir papildomų darbų kainų lentelę ČIA.

Atliekant darbus už Vilniaus miesto ribų, prie kainos pridedamas 0,48 €/km transporto mokestis. Prieš sudarydami sutartį, susitarsime su jumis dėl įrengimo kainos ir papildomų darbų poreikio.

Įrengimo kaina priklauso nuo darbų apimties įrengimo vietoje, todėl jos suma neturi įtakos mėnesiniam nuomos mokesčiui. Įrengimas apmokestinamas atskirai kiekvienam užsakymui. Vienkartinis mokėjimas, apimantis įrengimo išlaidas, sumokamas pradedant naudotis paslauga. Kadangi įrengimo kaina nėra įtraukta į mėnesinį nuomos paslaugų mokestį, vos tik panorėję galite lanksčiai nutraukti nuomos sutartį be papildomo mokesčio.

Jei nusprendėte atsisakyti įkroviklio nuomos paslaugos, galite nutraukti nuomos sutartį ir grąžinti įkroviklį. Pagal sutarties sąlygas turite teisę nutraukti sutartį po 3 mėnesių nuo paslaugos teikimo pradžios, atsiųsdami mums el. laišką [email protected] prieš 7 darbo dienas iki nutraukimo dienos. Įkroviklio nuomos mokestis skaičiuojamas iki įkroviklio išmontavimo dienos. Jums nereikia mokėti už įkroviklio išmontavimą. Nebūsite atsakingi už normalų prietaiso nusidėvėjimą (pvz., įbrėžimus, nusidėvėjimo pėdsakus ir kt.), kurie atsiranda dėl įprasto prietaiso naudojimo. Įkroviklį išmontuos mūsų elektrikas sutartu ir jums tinkamu laiku. Išmontavimo metu paruošiamas ir pasirašomas Išmontavimo aktas, apibūdinantis prietaiso būklę. Jei nėra defektų (normalus prietaiso nusidėvėjimas nelaikomas defektu), nepatirsite jokių papildomų išlaidų.

Penki žingsniai, kaip naudotis mūsų įkroviklio nuomos paslauga


Raskite savo paketą

1

Peržiūrėkite galimus paketus ir atsiųskite mums savo užklausą

Kainos pasiūlymas

2

Susisieksime su jumis, prireikus aplankysime jūsų vietą ir parengsime išsamų tinkamiausio sprendimo kainos pasiūlymą.

Sutarta

3

Sudarome nuomos sutartį

Įrengimas

4

Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai įrengs įkrovimo stotelę jums tinkamu laiku.

Pradėkite krauti

5

Pradėkite krauti savo elektromobilį! Jei turite klausimų, nedvejodami skambinkite į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą telefonu +370 (5) 261 9141.