Apie mus

Kartu kuriame naująją energiją

Enefit

„Enefit“ yra didžiausios Baltijos šalyse elektros energijos gamybos ir prekybos įmonių grupės „Eesti Energia“ antrinė bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia nuo 2007 metų.

„Enefit“ siūlo elektros ir dujų tiekimą, žaliosios energijos bei įvairius energetinio efektyvumo sprendimus.


Enefit istorija

2007
„Enefit“ pradeda veiklą Lietuvoje
2014
pirmasis LITGRID apdovanojimas už tiksliausiai prognozuotą suvartojimą
2015
pradedama prekyba Žaliąja elektra
2016
pradedama prekyba gamtinėmis dujomis
2017
pasiekėme 1000 klientų
2018
pasiūlyti energetinio efektyvumo sprendimai
2019
pradėtas didžiausias miesto gatvių apšvietimo modernizavimo ESCO pagrindu projektas Lietuvoje


Eesti Energia įmonių grupė

Įmonių grupė „Eesti Energia“ yra didžiausia elektros energijos iš tradicinių ir atsinaujinančių šaltinių gamintoja Baltijos šalyse, elektros energiją gaminanti iš skalūnų, vėjo, biomasės ir antrinių atliekų. 2019 m. kompanija šventė 80 metų veiklos jubiliejų.

2018 m. „Eesti Energia“ įsigijo „Nelja Energia“ vėjo energijos vystymo kompaniją taip tapdama didžiausia elektros energijos iš vėjo gamintoja Baltijos šalyse. Kompanijos tikslas – iki 2022 m. pasiekti 40% elektros energijos gamybos iš atsinaujinančių šaltinių.

Įmonių grupė intensyviai plėtoja veiklą Baltijos šalyse, Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Vokietijoje bei JAV ir Jordanijoje.


Mūsų klientai

Verslo klientai

Paslaugas teikiame daugiau nei 1.500 verslo klientų Lietuvoje. Nuo 2017 metų kompanijos pardavimai išaugo daugiau nei 40% iki daugiau nei 1 TWh.

Privatūs klientai

Siekiame sujungti inovatyvias technologijas su Enefit žiniomis ir gerąja skandinaviška praktika, vystant energijos valdymo sprendimus privatiems klientams.


Mūsų komanda

„Enefit“ veiklą vysto pasitelkiant energetikos rinkos ekspertus bei skaitmeninių technologijų, rinkodaros sričių profesionalus, siekiant sujungti įvairialypę patirtį kuriant inovatyvius, į realius kliento poreikius orientuotus sprendimus.

Mes tikime tvaria energijos rinkos transformacija, kurios pagrindiniai veiksniai – aplinkai draugiškas verslo vystymas, inovatyvios technologijos ir nuolatinis dialogas su klientais, leidžiantys kurti rytojaus energijos vartotojo perspektyvą.