Pirmasis puslapis  »  Elektra »  Žalioji energija » 

Žalioji energija

Žalioji energija gaminama iš 100% atsinaujinančių energijos išteklių

Atsinaujinančių išteklių energija gaminama tik iš tokių išteklių, kurie negali būti sunaudoti ir atsinaujina greičiau nei yra vartojami.

Atsinaujinančių išteklių energija gaunama iš:

 • saulės, vėjo, biomasės ir geoterminių, hidroterminių, jūros ar kitų vandens išteklių;
 • dujų ir biodujų, gaunamų atliekų perdirbimo ir valymo metu.

Atsinaujiančių išteklių energija, kurią tiekia Enefit, yra gaminama Eesti Energia vėjo parkuose ir hidroelektrinėse.

Eesti Energia Žaliosios energijos programą pradėjo 2001 metais. Tuo metu ji buvo vienintelė kompanija Centrinėje ir Rytų Europoje, siūlanti atsinaujinančių išteklių energiją savo klientams.

Pirkdami Žaliąją energiją, gausite garantiją, jog Jums vartojant elektros energiją, išmetamas CO2 kiekis yra minimalus. Taip pat turėsite teisę naudoti skiriamąjį Žaliosios energijos ženklą rinkodaroje ir ant savo produktų.

Kodėl įmonės pasirenka Žaliąją energiją

 • Vartotojai nori žaliųjų produktų
  Vartodami aplinkai draugišką energiją ir naudodami Žaliosios energijos logotipą ant savo produktų, gamintojai turi daugiau potencialo prekiaudami Skandinavijos šalyse, Vakarų Europoje ar Japonijoje, kuriose vartotojams svarbi produkto gamybos proceso įtaka aplinkai.
 • Įmonės politika skatina išmetamo CO2 kiekio mažinimą
  Didelė dalis stambių tarptautinių kompanijų turi CO2 emisijos mažinimo planus, kuriuose vienas esminių punktų yra energijos, pagamintos iš iškastinio kuro, dalies keitimas į energiją, pagamintą iš atsinaujinančių energijos šaltinių.
 • Reikalavimai tarptautiniam sertifikavimui
  Viena sąlygų, norint gauti tokius sertifikatus kaip LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), Swan (Nordic Ecolabel) ar daugybė kitų, yra energijos, gaminamos iš atsinaujinančių energijos šaltinių, naudojimas pagrindinėje veikloje.
 • Europos Sąjungos reikalavimai, mokesčių lengvatos
  Norėdami gauti finansavimą iš ES struktūrinių fondų, nekilnojamojo turto vystytojai Estijoje turi įrodyti, kad statybos proceso metu išmetamas minimalus CO2 kiekis. Energijos, pagamintos iš atsinaujinančių išteklių, vartojimas yra vienas iš būdų sumažinti šį rodiklį.
 • Vidinis organizacijos vadovybės sprendimas prisidėti prie tvarios aplinkos skatinimo
 • Taip turėsite teisę naudoti skiriamąjį Žaliosios energijos ženklą rinkodaroje ir ant savo produktų
  Galite ženklinti savo produkciją, reklaminę atributiką, įmonės interneto svetainę, pastato išorę ar vidų. Žalioji energija prekės ženklo vadovas »

Žaliosios energijos tiekimo sąlygos

Žaliosios energijos tiekimo sąlygos paprastos - Jums tiesiog reikia pasirašyti energijos tiekimo sutartį su Enefit, kurioje Jūs sutinkate, jog norėtumėte, kad Jums būtų tiekiama Žalioji energija už nedidelį papildomą mokestį.

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma

Išsiuntus užklausą, sutinku gauti komercinę informaciją iš Enefit UAB į nurodytą pašo adresą.

Pateikti