Pirmasis puslapis  »  Naujienos ir blogas » 

Pranešimai spaudai ir analizės

Pranešimai spaudai

05.03 2019
2019-ieji daugeliui šalies įmonių, kaip ir buitiniams vartotojams, atnešė padidėjusias elektros kainas. Todėl nemažai įmonių šįmet ieškos būdų, kaip šią kainą sumažinti, o tarp galimų pasirinkimų – nauji energijos produktai, efektyvūs energijos sprendimai ir autonominė elektros gamyba. Tiesa, šioje srityje turėtų pagelbėti ir Energetikos ministerijos ruošiama lengvata. Tuo metu pasiruošimas buitinių vartotojų rinkos liberalizavimui yra sustojęs. Plačiau »
02.01 2019
Nepriklausomas elektros energijos ir dujų tiekėjas „Enefit“, priklausantis „Eesti Energia“ grupei, nuo sausio turi naują padalinio Lietuvoje generalinį direktorių. Juo paskirtas ilgametę patirtį tarptautinėse korporacijose sukaupęs Vytenis Koryzna. Iki šiol „Enefit“ Lietuvoje ir Latvijoje vadovavęs Janis Bethers toliau vadovaus grupės įmonei Latvijoje. Plačiau »
29.05 2018
Remiantis šiandien pasirašytu susitarimu dėl akcijų įsigijimo, „Eesti Energia“ antrinė atsinaujinančios energetikos įmonė „Enefit Green“ perims 100 proc. bendrovės „Nelja Energia“ akcijų. Akcijų paketas perkamas už 289 mln. eurų sumą. „Enefit Green“ taip pat perims „Nelja Energia“ finansinius įsipareigojimus, kurie šiuo metu siekia 209 mln. eurų. Užbaigus „Nelja Energia“ įsigijimo sandorį, „Enefit Green“ ketina tęsti investicijas į atsinaujinančios energetikos gamybinių pajėgumų plėtrą Baltijos jūros regiono šalyse. Plačiau »
17.04 2018
Didžiausia elektros energijos gamintoja Baltijos šalyse „Eesti Energia“ įžengė į Švedijos rinką – joje per savo antrinę įmonę „Enefit“ verslo ir namų vartotojams pasiūlys įsigyti elektros. Švedijoje bendrovė dėmesį skirs skaitmeniniams sprendimams ir lankstiems energijos įsigijimo pasiūlymams, kurie verslui ir individualiems vartotojams padės geriau valdyti savo elektros energijos poreikius. Plačiau »
13.04 2018
Dėl žiemiškai šalto oro kovo mėnesį elektros energijos kainos visuose biržos regionuose pakilo daugiau, nei tikėtasi. Estijoje elektros energijos kaina pakilo 4,5 %, arba iki 45,32 euro už megavatvalandę, Suomijoje – 5,2 %, arba iki 45,60 euro, Latvijoje – 6,0 %, arba iki 46,09 euro, o Lietuvoje – 6,0 %, arba iki 46,08 euro už megavatvalandę. Ankstesnį mėnesį prognozavome, kad vidutinė biržos kaina kovą bus apie 38,15 euro už megavatvalandę, nes tada tikėjomės, kad pirmąjį pavasario mėnesį bus šilčiau. Tačiau žiemiškas oras laikėsi iki pat kovo pabaigos. Plačiau »
22.03 2018
Didžiausia elektros energijos gamintoja Baltijos šalyse „Eesti Energia“ pasiūlė įsigyti elektros energijos namų vartotojams Suomijoje. Tai jau penktoji rinka, kurioje per savo antrinę įmonę „Enefit“ bendrovė prekiaus elektros energijos produktais. Suomijoje pagrindinį dėmesį ketinama skirti elektros pardavimui skaitmeniniais kanalais, o elektros vartotojai galės pasirinkti iš trijų skirtingų pasiūlymų, kurie geriausiai atitiks jų poreikius. Plačiau »
13.03 2018
Dėl šalto žiemos oro elektros energijos biržos kainos vasarį visuose kainų regionuose pakilo daugiau, nei tikėtasi. Estijoje ir Suomijoje elektros energijos kainos išaugo 16,9 proc., arba iki 43,36 euro už megavatvalandę. Latvijoje elektros energijos kaina pakilo 15,7 proc., arba iki 43,48 euro, o Lietuvoje – 15,6 proc., arba iki 43,49 euro už megavatvalandę. Priartėjus šalčio bangai prognozavome, kad vasario pabaigoje Baltijos šalyse elektros energijos kaina sieks 41,80 euro už megavatvalandę, tačiau dėl žemos temperatūros elektros energijos kaina išaugo dar daugiau. Plačiau »
Enefit naujienų RSS šaltiniai
 • Sausis
 • Vasaris
 • Kovas
 • Balandis
 • Gegužė
 • Birželis
 • Liepa
 • Rugpjūtis
 • Rugsėjis
 • Spalis
 • Lapkritis
 • Gruodis