Pirmasis puslapis  »  Naujienos ir blogas » 

Pranešimai spaudai ir analizės

06.12 2017

Į „Enefit“ valdybą paskirta Ž. Klusovskienė

Nepriklausomo elektros tiekėjo bendrovės „Enefit“ valdyboje nuo gruodžio 1 d. pradėjo dirbti nauja valdybos narė Žana Klusovskienė. Ji bendrovės valdyboje pakeitė „Eesti energia“ atstovą Karla Agan. Šiuo metu bendrovės valdyboje dirba Edita Semėnienė, o valdybos pirmininko pareigas užima „Enefit“ generalinis direktorius Janis Bethers.

Prie „Enefit“ prisijungusi 2016 m. pradžioje, Ž. Klusovskienė bendrovėje eina pardavimų vadovės pareigas. Prieš tai Ž. Klusovskienė daugiau kaip dešimtmetį dirbo valstybės valdomoje energetikos bendrovėje, kurioje pradėjusi karjerą nuo klientų aptarnavimo vadybininkės pakilo iki verslo klientų ir nepriklausomų tiekėjų skyriaus vadovės pareigų. Užimdama vadovaujančiąsias pareigas ankstesnėje darbovietėje, Ž. Klusovskienė svariai prisidėjo įgyvendinant elektros rinkos liberalizavimo procesus, taip pat sukūrė nepriklausomų elektros energijos tiekėjų ir stambių verslo klientų aptarnavimo strategijas.

„Žanos patirtis ir gebėjimai itin pravers toliau stiprinant „Enefit“ pozicijas nepriklausomose elektros ir dujų rinkose. Dirbdama su svarbiausiais įmonės klientais Lietuvoje, Žana pademonstravo puikius rezultatus, todėl džiaugiamės, kad nuo šiol ji turės galimybę prisidėti priimant sprendimus dėl bendros mūsų veiklos krypties. Šį rudenį įžengę į nepriklausomą dujų rinką Lietuvoje, planuojame stabilų tolesnį augimą, o kitąmet pristatysime naujų, verslo klientams skirtų produktų“, – sako J. Bethers, „Enefit“ generalinis direktorius.

Ž. Klusovskienė yra įgijusi elektroninio verslo vadybos magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete, o šiuo metu ji gilina savo žinias pagal ISM Vadovų magistrantūros programą.

„Enefit“ yra antrinė bendrovė, priklausanti didžiausiai Estijos energetikos kompanijai „Eesti energia“, kuri jau daugiau kaip dešimtmetį veikia visose Baltijos šalių rinkose. Nuo šių metų vasaros „Eesti energia“ pradėjo vykdyti veiklą Lenkijos rinkoje, bendrovė taip pat yra paskelbusi apie savo planus nuo kitų metų pradėti veiklą Suomijos ir Švedijos rinkose.

Per 2016 m. „Enefit“ klientams Lietuvoje pardavė 544,3 GWh elektros energijos ir uždirbo 2,2 mln. eurų pelno. Bendrovės pelnas, palyginti su 2015 m., išaugo apie 10 kartų.

Atgal
Enefit naujienų RSS šaltiniai

Visas naujienų archyvas: Rugpjūtis