Pirmasis puslapis  »  Naujienos ir blogas » 

Pranešimai spaudai ir analizės

Visos naujienos

12.07 2017
Estijoje ir Suomijoje birželį elektros energijos biržos kainos buvo tokios pat, kaip ir gegužę, o Latvijoje ir Lietuvoje smarkiai pakilo. Plačiau »
21.06 2017
Bendrovė „Enefit Sp. z o.o.“, priklausanti didžiausiai Baltijos šalyse energetikos kompanijai „Eesti Energia“, gavo licenciją prekiauti elektra ir dujomis Lenkijos rinkoje. Pradėjusi aktyvią prekybą energijos produktais Lenkijoje, „Enefit“ išplečia savo veiklą Baltijos šalių regione. Bendrovė ketina pasitelkti Lietuvos ir Latvijos rinkose įgytą patirtį ir savo energijos produktus siūlyti tiek smulkioms ir vidutinėms įmonėms, tiek stambioms pramonės kompanijoms. Klientams Lenkijoje „Enefit“ taip pat pasiūlys aktyvių energijos valdymo sprendimų. Plačiau »
12.06 2017
Gegužę elektros energijos biržos kaina Suomijoje ir Estijoje sumažėjo atitinkamai 2,2 % ir 1,7 %, vidutinė mėnesio biržos kaina Suomijoje buvo 30,67 €/MWh, o Estijoje – 30,66 €/MWh. Plačiau »
12.05 2017
Palyginti su kovu, elektros energijos kaina kilo daugiausia dėl Olkiluoto branduolinėje elektrinėje vykdytų kasmečių techninės priežiūros darbų. Elektros energijos kainai įtakos turi ir gana geras Skandinavijos ir Baltijos šalių hidrorezervų lygis. Plačiau »
13.04 2017
Palyginti su vasariu, kovą elektros energijos kaina gerokai sumažėjo. Tai daugiausia lėmė šiltesni orai ir stiprūs vėjai, todėl kai kur elektros kaina buvo 4,05 euro už megavatvalandę. Plačiau »
07.04 2017
Nepriklausomo elektros tiekėjo bendrovės „Enefit“ valdyboje nuo balandžio 1 d. pradėjo dirbti Edita Brazytė, kuri pakeitė kompanijos „Eesti Energia“ atstovą Andrį Avilą. Šiuo metu „Enefit“ valdybos pirmininko pareigas užima Janis Bethersas, „Enefit“ vykdomasis direktorius, joje taip pat darbuojasi „Eesti Energia“ atstovas Karla Aganas. Plačiau »
13.03 2017
Kaip ir buvo tikimasi rinkoje, vasario mėnesį elektros energijos kaina kilo visuose „Nord Pool Spot“ prekybos regionuose, išskyrus Lietuvą ir Daniją. Plačiau »
Enefit naujienų RSS šaltiniai