Pirmasis puslapis  »  Enefit Lietuvoje »  Komanda » 

Komanda

„Enefit" UAB valdyba

Jānis Bethers
Valdybos pirmininkas
Janis.Bethers@enefit.lv
Edita Semėnienė
Valdybos narė
Edita.Semeniene@enefit.lt
Žana Klusovskienė
Valdybos narė
Zana.Klusovskiene@enefit.lt

„Enefit" UAB komanda

Jānis Bethers
Generalinis direktorius
Janis.Bethers@enefit.lv
Žana Klusovskienė
Pardavimų vadovė
Zana.Klusovskiene@enefit.lt
Romas Urbonas
Pardavimų vadybininkas
Romas.Urbonas@enefit.lt
Linas Ražinskas
Pardavimų vadybininkas
Linas.Razinskas@enefit.lt
Edvardas Štabokas
Dujų produkto vadovas
Edvardas.Stabokas@enefit.lt
Lina Valiulytė-Vaišvilienė
Naujų paslaugų vystymo vadovė
Lina.Valiulyte@enefit.lt
Daiva Juknevičiūtė
Vyr. buhalterė
Daiva.Jukneviciute@enefit.lt
Rugilė Mikalainytė
Sąskaitų išrašymo specialistė
Rugile.Mikalainyte@enefit.lt
Edita Semėnienė
Plėtros vadovė
Edita.Semeniene@enefit.lt
Aistė Kreimerytė
Administratorė-Marketingo specialistė
Aiste.Kreimeryte@enefit.lt
Rūta Zabarauskaitė
Sąskaitų išrašymo specialistė
Ruta.Zabarauskaite@enefit.lt
Matas Balčėtis
Atsinaujinančios energijos projektų Lietuvoje vadovas
Matas.Balcetis@enefit.lt