Pirmasis puslapis  »  Prisijunkite »  Kodėl „Enefit“ » 

Kodėl Enefit?

Jūsų poreikiams tiksliai pritaikyti elektros tiekimo sprendimai

Mes kuriame vertę Jums ir siūlome būtent Jūsų poreikiams pritaikytus elektros tiekimo sprendimus. Mūsų gerai apgalvoti ir suplanuoti produktai leidžia Jums patiems pasirinkti pageidaujamą kainos stabilumo ir rinkos rizikos lygį.

Mes nuolat analizuojame padėtį rinkoje ir mėnesinėse rinkos apžvalgose Jums pranešame apie svarbiausius įvykius, kad kartu galėtume kuo labiau išnaudoti laisvosios rinkos privalumus.

Pereiti prie Enefit elektros tiekimo tikrai paprasta

Pereiti prie Enefit elektros tiekimo tikrai paprasta. Mūsų atsidavusių ekspertų komanda mielai padės Jums laiku atlikti perėjimo procedūras. Mūsų darbuotojai nuolat pasirengę Jums padėti ir pasiūlyti pačius tinkamiausius sprendimus.

Ilgalaikis stabilumas

Enefit yra dukterinė Eesti Energia įmonė. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, kuri, skirtingai nuo konkurentų, vienintelė yra nepriklausoma nuo išorės energijos šaltinių tiekėjų ir kontroliuoja visus savo išteklius.

Mūsų klientams tai užtikrina ilgalaikį stabilumą ir prognozuojamas elektros kainas bei suteikia didžiausios finansinės naudos, kokios tik gali pasiūlyti Baltijos šalių energetikos įmonės.

Skirtingai nei kitos didžiosios Baltijos energijos gamybos įmonės, Eesti Energia nenaudoja importuojamų energijos šaltinių, o tik nuosavą atsinaujinančią energiją ir skalūnus. Eesti Energia turi pakankamus elektros energijos gamybos pajėgumus, kad galėtų patenkinti ne tik Estijos klientų poreikius, bet ir eksportuoti didelius elektros kiekius.

Papildomi privalumai

Pagal savo įmonės poreikius galite pasirinkti:

  • sutarties galiojimo laiką – jis gali būti nuo 1 mėnesio iki 60 mėnesių, kuriam nors metų laikui (sezonui) arba laikotarpiui, kai gamyba dirba didžiausiu pajėgumu;
  • žaliąją energiją – galite už kWh mokėti truputį daugiau ir būti tikri, kad perkate energiją tik iš atsinaujinančių šaltinių;

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma

Išsiuntus užklausą, sutinku gauti komercinę informaciją iš Enefit UAB į nurodytą pašo adresą.

Pateikti