Pirmasis puslapis  »  Prisijunkite »  Kodėl „Enefit“ » 

Kodėl Enefit?

Jūsų poreikiams tiksliai pritaikyti energijos tiekimo sprendimai

Mes kuriame vertę Jums ir siūlome būtent Jūsų poreikiams pritaikytus energijos tiekimo sprendimus. Mūsų gerai apgalvoti ir suplanuoti produktai leidžia Jums patiems pasirinkti pageidaujamą kainos stabilumo ir rinkos rizikos lygį.

Mes nuolat analizuojame padėtį rinkoje ir mėnesinėse rinkos apžvalgose Jums pranešame apie svarbiausius įvykius, kad kartu galėtume kuo labiau išnaudoti laisvosios rinkos privalumus.

Pereiti prie Enefit energijos tiekimo tikrai paprasta

Pereiti prie Enefit energijos tiekimo taip pat paprasta, kaip pakeisti mobiliojo ryšio operatorių. Mūsų atsidavusių ekspertų komanda mielai padės Jums laiku atlikti perėjimo procedūras. Mūsų darbuotojai nuolat pasirengę Jums padėti ir pasiūlyti pačius tinkamiausius sprendimus.

Ilgalaikis stabilumas

Enefit yra dukterinė Eesti Energia įmonė. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, kuri, skirtingai nuo konkurentų, vienintelė yra nepriklausoma nuo išorės energijos šaltinių tiekėjų ir kontroliuoja visus savo išteklius.

Mūsų klientams tai užtikrina ilgalaikį stabilumą ir prognozuojamas energijos kainas bei suteikia didžiausios finansinės naudos, kokios tik gali pasiūlyti Baltijos šalių energetikos įmonės.

Skirtingai nei kitos didžiosios Baltijos energijos gamybos įmonės, Eesti Energia nenaudoja importuojamų energijos šaltinių, o tik nuosavą atsinaujinančią energiją ir skalūnus. Eesti Energia turi pakankamus elektros energijos gamybos pajėgumus, kad galėtų patenkinti ne tik Estijos klientų poreikius, bet ir eksportuoti didelius elektros kiekius.

Į gamtinių dujų rinką Eesti Energia sėkmingai įžengė prieš ketverius metus. Gamtinių dujų tiekimo plėtra tęsiama ir toliau. Prieš pusę metų gamtinėmis dujomis pradėjo prekiauti Enefit Latvija, o nuo šio rudens ir Enefit Lietuva.

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma
  • Elektra
  • Dujos
  • Sutinku, kad Enefit UAB gautų istorinius suvartojimo duomenis iš AB ESO.

Išsiuntus užklausą, sutinku gauti komercinę informaciją iš Enefit UAB į nurodytą pašo adresą.

Pateikti