Pirmasis puslapis  »  Prisijunkite »  Kaip pereiti » 

Kaip pereiti?

Elektros energijos tiekėjo keitimo procedūra yra paprasta ir greita.

Jeigu norite pakeisti savo elektros tiekėją:

 • Šiandien

  Gaukite elektros tiekimo pasiūlymą iš Enefit, pasirinkite sau tinkamiausią sprendimą ir pasirašykite elektros tiekimo sutartį.

  Enefit kiekvienai įmonei nustato individualias kainas, kurios geriausiai atitinka įmonės elektros suvartojimo kiekį ir struktūrą. Jeigu norite gauti Enefit elektros tiekimo pasiūlymą, prašome skambinti mums telefonu + 370 5 261 9141 arba rašyti el. paštu info@enefit.lt, arba paprasčiausiai užpildyti dešinėje esančią pasiūlymo užsakymo formą.

 • Einamojo mėnesio 10 diena

  Apie savo naująjį energijos pardavėją Jūs privalote informuoti skirstomųjų tinklų operatorių „AB Lesto" ne vėliau kaip iki šio mėnesio 10 dienos. Pasirašę elektros pardavimo sutartį, mes pasirūpinsime visais formalumais. Taigi Jums, Enefit klientui, nereikės rūpintis papildomu dokumentų tvarkymu.

  Keičiant elektros tiekėją, Jums nereikia atlikti jokių techninių pakeitimų.

 • Kito mėnesio 1 diena

  Nuo kito mėnesio pradžios naudositės Enefit tiekiama elektros energija. Jūsų santykiai su skirstomųjų tinklų operatoriumi nesikeis. Skaitiklių rodmenys turi būti pateikiami skirstomųjų tinklų operatoriui, kaip įprastai, telefonu, jeigu jie nesurenkami automatiškai.

Papildomi privalumai

Pagal savo įmonės poreikius galite pasirinkti:

 • sutarties galiojimo laiką – jis gali būti nuo 1 mėnesio iki 60 mėnesių, kuriam nors metų laikui (sezonui) arba laikotarpiui, kai gamyba dirba didžiausiu pajėgumu;
 • žaliąją energiją – galite už kWh mokėti truputį daugiau ir būti tikri, kad perkate energiją tik iš atsinaujinančių šaltinių;

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma

Pasiūlymo verslo klientui užsakymo forma

Išsiuntus užklausą, sutinku gauti komercinę informaciją iš Enefit UAB į nurodytą pašo adresą.

Pateikti