Pirmasis puslapis  »  Enefit Lietuvoje » 

Enefit Lietuvoje

Enefit yra nepriklausomas energijos tiekėjas, laisvoje Lietuvos rinkoje veikiantis nuo 2007 metų. Esame Eesti Energia, didžiausios Baltijos šalyse energijos gamintojos ir ketvirtos vertingiausios kompanijos Baltijos šalyse 2015-ais metais, dukterinė įmonė. Nepriklausanti nuo išorinių energijos šaltinių tiekėjų, Eesti Energia yra vienintelė energijos gamintoja Baltijos šalyse, kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę. Savo klientams garantuojame ilgalaikį stabilumą ir prognozuojamas elektros kainas, taip suteikdami didžiausią finansinę naudą, kokią tik gali pasiūlyti Baltijos šalių energetikos įmonės. Eesti Energia Moody's kredito reitingas – Baa2, Standard & Poor´s kredito reitingas – BBB.

Enefit yra apdovanota Lietuvos kreditų biuro Creditinfo sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2015", kuris patvirtina bendrovės ir jos valdymo patikimumą ir finansinių įsipareigojimų vykdymą.

Elektros energijos gamyba

Skirtingai nei kitos didžiosios Baltijos energijos gamybos įmonės, Eesti Energia naudoja tik nuosavą atsinaujinančią energiją ir skalūnus. Eesti Energia turi pakankamus elektros energijos gamybos pajėgumus, kad galėtų patenkinti ne tik Estijos klientų poreikius, bet ir eksportuoti didelius elektros kiekius. Eesti Energia laikosi gamybos diversifikavimo strategijos ir siekia užtikrinti energetinę nepriklausomybę.

Komanda ir vartotojai

Enefit Lietuvoje dirba profesionalų komanda, pasirengusi išanalizuoti kiekvieno kliento elektros suvartojimo rodiklius ir pateikti optimalų sprendimą. Esame lankstūs ir gebame priimti skubius sprendimus. Mūsų dabartiniai klientai vertina mūsų asmeninį požiūrį į darbą ir aukštus klientų aptarnavimo standartus.