Jeigu norėsite pasikalbėti ar turėsite klausimų, parašykite el. paštu [email protected], ir mes su jumis susisieksime.

Pranešėjai

Žana Klusovskienė

Valdybos narė, Verslo pardavimų skyriaus vadovė, Enefit UAB

Tiekėjo rolės transformacija ir ką iš to laimi verslo įmonės?

Energetikos ekosistema išgyvena transformaciją ne tik pereidama prie žaliųjų technologijų, bet ir brandindama poreikį būti arčiau rinkos dalyvių bei jų poreikių. Todėl laikai, kai elektros tiekėjas buvo tik elektrą tiekiantis subjektas, jau – praeity. Nestabili rinkos situacija bei greitai vykstantys pokyčiai ragina ieškoti partneryste grįstų kompleksinių sprendimų klientams. Ir šiame kelyje laimi visi. Ypač ilgalaikėje perspektyvoje. Kokias naudas jau dabar gali gauti verslas? Išgirskite mano pranešime.

Romas Urbonas

Energijos produktų vadovas, Eesti Energia AS

Elektros rinkos apžvalga: kiek prarado įmonės fiksavusios aukštas kainas?

2022 metų pabaiga, mušant elektros kainų rekordams, įmones pasitiko didžiuliais iššūkiais priimant sprendimus dėl elektros sutarties sudarymo. Natūralu, jog atslūgus kainų šuoliams naujais 2023-iais nerimo banga dar stipriau palietė aukštomis kainomis fiksavusias įmones. Pranešimo metu apžvelgsiu, kokie finansiniai praradimai ir nuostoliai lydi įmones šiandien ir kokia ateitis jų laukia ilgalaikėje perspektyvoje? Taip pat atsakysime, ar yra sprendimų, galinčių sumažinti šiuo metu patiriamą naštą.

Panelinė diskusija

Moderatorius: Vytenis Koryzna

Dalyviai:

Donatas Matelionis, AB Litgrid Sistemos valdymo departamento direktorius
Dovydas Stulpinas, UAB „Putokšnis“ generalinis direktorius
Romas Urbonas, AS „Eesti Energia“ Energijos produktų vadovas

Kas laukia verslo įmonių besitransformuojančioje Lietuvos energetikos rinkoje?

Diskusijos metu ne tik pasidalinsime naujienomis apie vykstančius pokyčius energetikos rinkoje bei Europos Komisijos siūlymus reformuoti ES elektros energijos rinkos modelį, bet ir padiskutuosime, kokią įtaką, reikšmę bei galimybes šie pokyčiai sudarys verslo segmentui, aptarsime kaip ruoštis šiai transformacijai ir būti žingsniu priekyje toliau už konkurentą.

Dalyvavimas ATVIRAS ir NEMOKAMAS visoms verslo įmonėms

Registruotis