icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Augame vardan žalesnio rytojaus

Kurkime ateities energetiką kartu


Mūsų pastangos ir idėjos yra galingos – tai 4500 energetikos herojų penkiose šalyse, kasdien dirbančių kuriant ekologiškus ir pažangius energetikos sprendimus.

Mūsų tikslas – ne tik pasiekti nulinę taršą, bet ir būti geriausiu savo klientų sąjungininku kelyje į tvarumą.


Peržiūrėkite esamas laisvas darbo vietas

Kodėl Enefit?

Tapkite mūsų energetikos herojų komandos dalimi


Kasdien stengiamės būti geriausiu savo klientų sąjungininku kelyje į ekologiškesnę ateitį. Laisvalaikiu organizuojame įvairius renginius, kad atsipalaiduotume, pasisemtume naujų jėgų ir palaikytume energingą komandos dvasią. Tikime, kad būdami komanda galime daugiau!

Aukite kartu su mumis


Asmeninis ir profesinis tobulėjimas yra labai svarbūs saviugdos aspektai. Mes skatiname savo energetikos herojų tobulėjimą, reguliariai suteikdami jiems galimybes įgyti naujų įgūdžių ir žinių.

Konkurencingas darbo užmokestis


Visi mūsų energetikos herojai gauna sąžiningą ir konkurencingą atlygį, kuris reguliariai peržiūrimas, kad atitiktų darbuotojo profesinius įgūdžius ir indėlį.


Rinkitės Jums tinkamiausią darbo aplinką


Savo darbuotojams suteikiame visus reikiamus įrenginius ir išmanius skaitmeninius įrankius, kurie leidžia atlikti darbo užduotis nuotoliniu būdu. Mums svarbi Jūsų gerovė – nesvarbu, kur dirbate ir kokius įrenginius naudojate.

Kurkite pokyčius


Kiekvienas pokytis prasideda nuo žmonių. Visuomet kviečiame savo energetikos herojus išsakyti asmeninę nuomonę ir prisidėti prie įmonės plėtros, siekiant bendrų tikslų.


Pradėkite karjerą

Norite pradėti karjerą energetikos srityje? Studentams ir specialistams, norintiems pakeisti karjeros kryptį, siūlome praktikos ir darbo galimybes. Enefit galėsite pademonstruoti savo įgūdžius ir prisidėti prie tokių sričių kaip:


  • Inžinerija ir technikos mokslai
  • Pardavimai ir naujų klientų pritraukimas
  • Verslo analitika
  • Atsiskaitymai
  • Klientų aptarnavimas
  • Projektų valdymas
  • Rinkodara
  • Ryšiai su visuomene

Laisvos darbo vietos


Šiuo metu laisvų darbo vietų nėra.


Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite specialius pasiūlymus bei naujienas