Energetinio efektyvumo sprendimai

Sumažinkite elektros energijos išlaidas be jokių investicijų!

Enefit finansuoja energijos taupymo sprendimų įdiegimą ir rūpinasi projekto įgyvendinimu, o Jūsų įmonei sąnaudos mažėja jau nuo pirmos sąskaitos. Apšvietimo modernizavimas, reaktyviosios galios kompensavimo įrenginių įdiegimas ar bet koks kitas energijos sąnaudas mažinantis projektas gali būti finansuojamas pagal ESCO modelį.

Apšvietimo modernizavimas

Tiesioginių kliento investicijų nereikalaujantis apšvietimo modernizavimas. Šiuo atveju Enefit pakeičia senus šviestuvus LED apšvietimo sprendimais, kurie pagerina apšvietimo kokybę ir ženkliai sumažina elektros energijos sąnaudas

Daugiau

Saulės elektrinė

Saulės elektrinė – tausojantis aplinką ir tiesiogiai sąnaudas už elektros energiją sumažinantis sprendimas

Daugiau

Elektros energijos vartojimo stebėsena ir analizė

Elektros suvartojimo stebėsena ir efektyvumo kontrolė siekiant sumažinti išlaidas elektros energijai

Daugiau

ESCO

ESCO (angl. Energy Service Company) – tai finansavimo modelis, skirtas įdiegti energijos taupymo sprendimus klientui neinvestuojant papildomų lėšų. Už įdiegtus sprendimus atsiskaitoma iš sumažintų sąnaudų už suvartojamą energiją.

Daugiau

Gauti pasiūlymą


1. Užpildykite formą ir gaukite konsultaciją

2. Sudarykite sutartį

3. Pradėkite taupytiĮgyvendinti projektai

Vienam iš mūsų klientų bendrovei „Vilniaus kooperacijos prekyba“ atnaujinome apšvietimą prekybos centre. Jame senus šviestuvus pakeitėme LED sprendimais. Tai bendrovei papildomai nieko nekainavo, o per ateinančius 10 metų ji už elektros energiją sutaupys net iki 120 000 Eur.