icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Lietuvos gyventojų vertinimu „Enefit“ – tvariausias energijos tiekėjas

Lietuvos gyventojų vertinimu „Enefit“ – tvariausias energijos tiekėjas

Švedijoje tyrimų bendrovė „SB Insight“ paskelbė tarptautinį tvariausių prekės ženklų tyrimą. Apklaustų žmonių vertinimu, tvariausias energijos tiekėjas Lietuvoje yra „Enefit“.

„SB Insight“ rengia didžiausią Europoje nepriklausomą prekių ženklų tvarumo tyrimą „Sustainable Brand Index“ – jo metu 8 šalyse apklausiama 80 000 gyventojų. Tvariausiu energijos tiekėju „Enefit“ pripažintas ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, o Latvijos gyventojų vertinimu – „Enefit“ antrasis tvariausias energijos tiekėjas.

„Malonu gauti tokį Lietuvos gyventojų įvertinimą. Esame vieninteliai iš didžiųjų energijos tiekėjų Lietuvoje, kurie tiek gyventojams, tiek organizacijoms tiekia tik žaliąją elektros energiją.

Be to, mūsų bendrovė tiek Lietuvoje, tiek Baltijos šalyse yra didžiausia vėjo jėgainių vystytoja, taip pat jau kurį laiką dirbame su saulės elektrinių gyventojams ir verslui sprendimų diegimu. Intensyviai plėtodami tvarios energijos gamybos pajėgumus Lietuvoje prisidedame prie šalies energetinės nepriklausomybės didinimo, nes, deja, elektros pas mus pagaminama kur kas mažiau nei suvartojama“, ‒ savo „Enefit vadovas Vytenis Koryzna.

Jo teigimu Lietuva, elektros gamybos pajėgumus didina plėsdama atsinaujinančios energijos parkus. Ir šis perėjimas ne tik stiprina šalies savarankiškumą, bet ir prisideda prie tvaresnės, švaresnės ir saugesnės ateities, kuriai galimybes suteikia netarši energijos gamyba. Be to, įmonė šiuo metu siekia išplėsti ir viešąjį įkrovimo tinklą, kuris taip pat stipriai prisidės prie CO2 emisijų energijos sektoriuje, šiuo metu sudarančių net 73 proc. visų šiltnamio efektą sukeliančių dujų, mažinimo.

Pagrindinis „Enefit“ tiekiamos nuosavos energijos gamintojas ir vėjo parkų vystytojas – tai pačiai įmonių grupei priklausanti bendrovė „Enefit Green“, kuri Lietuvoje turi 5 vėjo jėgainių parkus ir dar 3 parkus stato.

Industrijos Lyderis 2023