icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Specialus pasiūlymas

Viena Sąskaita

Rinkitės nepriklausomą elektros tiekėją – ENEFIT

Jūsų rankose – Lietuvos bei visos planetos ateitis ir jau dabar galite nuspręsti, kokiame pasaulyje gyvensime. Ar norite prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo?

Buitiniams vartotojams tiekiame tik žalią, lietuvišką ir aplinkai draugišką elektrą.

  • Sąskaitas ir mokėjimus administruosite per www.vienasaskaita.lt
  • Jūsų namuose bus Lietuviška, 100% atsinaujinanti žalioji elektros energija
  • Esame patikimas, 80 metų skaičiuojantis, elektros energijos tiekėjas

Elektros planai ir kainos
Dažniausiai kylantys klausimai


Norėdami sudaryti sutartį su „Enefit“, tai ypač lengvai galite padaryti nuotoliu būdu. Pasirinkite pageidaujamą produktą ir paspauskite „Sudaryti sutartį“. Pasinaudoti šia paslauga galite turėdami mobilųjį parašą arba kvalifikuotą SMART ID identifikavimo priemonę.

Kitu atveju, sutartis sudaroma atsiuntus asmeninius duomenis elektroniniu paštu: [email protected]. Pasirinkę šį būdą, atsiųskite mums savo vardą, pavardę, asmens kodą, kontaktinį telefono numerį ir el. pašto adresą bei objekto, kuriame bus tiekiamos „Enefit“ paslaugos, adresą. Arba tiesiog užpildykite šią formą - https://bit.ly/2Tti33R

Sulaukiate darbuotojo skambučio ir viskas – sutartis sudaryta! Po jos pasirašymo, mes pasirūpinsime visais administraciniais klausimais: pakeisime Jūsų dabartinį elektros tiekėją ir informuosime jį bei „Energijos skirstymo operatorių“ (ESO), jog pasirinkote „Enefit“.

Primename, kad visos su „Enefit“ sudaromos sutartys yra neterminuotos. Tai reiškia, jog mums neturite ilgalaikių įsipareigojimų ir norėdami galite pakeisti pasirinktą produktą. Taip pat rinktis kitą elektros tiekėją.

100 proc. mūsų tiekiamos elektros energijos yra pagaminta Lietuvoje iš čia esančių atsinaujinančių energijos šaltinių. Žaliąją elektrą Jums gamina vietiniai gamintojai bei „Enefit Green“ valdomos vėjo, saulės ir kitų atsinaujinančių gamtos išteklių jėgainės.

Ši žalioji „Enefit“ elektros energija Jūsų namus pasiekia jau įrengtais elektros laidais, atskira technologija ir infrastruktūra tam nereikalinga. Aplinkai draugiškos energijos tiekimą patvirtiname elektros energijos kiekiui išduodama kilmės garantija. Jų registrą administruoja Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“.

Kviečiame sužinoti daugiau: https://www.litgrid.eu/index.php/paslaugos/kilmes-garantiju-suteikimas/kilmes-garantiju-administravimas/562

Kiekvienas mūsų klientas gali išsirinkti norimą ir sau tinkamiausią „Enefit“ produktą.

Pirmasis – Fiksuotos kainos – užtikrina, jog artimiausius dvejus metus elektra Jums bus tiekiama už nekintamą ir stabilią „Enefit“ elektros kainą (Tiekimo paslaugos kaina). Šis pasirinkimas leidžia lengvai planuoti savo išlaidas.

Nustatydami kainos terminą, mes įsipareigojame jos nekeisti visą sutarties laikotarpį. Pastarajam pasibaigus, kainą peržiūrėsime ir, atsižvelgdami į rinkos situaciją, ją paliksime tokią pačią arba pasiūlysime naują. Tačiau apie sąlygų pokyčius pranešime ne mažiau nei prieš 30 dienų iki sutarties pabaigos, o Jūs turėsite teisę su jais nesutikti ir sutartį nutraukti.

Antrasis produktas – Kintamos kainos – garantuoja, jog už elektrą mokėsite esamą didmeninės biržos kainą ir nepermokėsite.

Lengviau priimti sprendimą ir išsirinkti sau tinkamiausią „Enefit“ produktą galite išsamiau su jais susipažinę čia ir čia.

„Enefit“, kaip nepriklausomą tiekėją, gali pasirinkti visi elektrą gaminantys vartotojai, nesvarbu, kiek energijos pasigamina bei suvartoja. Tai reiškia, kad mes tiekiame tokį žaliosios energijos kiekį, kurio Jums trūksta.

Jūsų sukauptas elektros kiekis niekur nedingsta – jį galite perduoti mums arba sulaukti kompensacijos iš dabartinio tiekėjo.

Elektros pasaugojimo ir perdavimo paslaugų įkainiai nesikeičia. Juos galite rasti čia.

Pasirinkus naują, nepriklausomą elektros energijos tiekėją, skaitiklių keisti nereikia. Galite naudoti senuosius, kuriuos Jums įdiegė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO). Pastarasis užtikrins bei suteiks ir visą reikalingą techninę jų priežiūrą.


Reikia patarimo ar sunku apsispręsti?


Kodėl verta rinktis Enefit?


SUTAUPYK ELEKTROS SĄSKAITA

Sunkiai dirbame, kad mūsų kaina būtų viena geriausių rinkoje, taip sumažiname tavo sąskaitą už elektrą.


Neterminuotos sutartys

Jokių ilgalaikių terminų, suvaržymų ar papildomų sutarties sąlygų.


100% ŽALIA VIETINĖ ENERGIJA

Kiekvienas kilovatas kuris ateina iki mūsų klientų namų yra pagamintas iš Lietuviškų atsinaujinančių energijos šaltinių: vėjo, saulės ir vandens. O svarbiausia esame vieni iš didžiausių žaliosios vėjo energijos gamintojų.


PATIKIMAS TIEKĖJAS

Enefit priklauso estiško kapitalo įmonės Eesti Energia įmonių grupei, vykdančiai veiklą Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Suomijoje.
green electricity

Kas laukia gyventojų artėjant elektros rinkos pokyčiams?

Skaityti
solar panels

Webinarų įrašai apie saulės elektrines ir kaip aplikuoti paramai

Daugiau
electricity supplier

5 mitai apie elektros energijos tiekėjo keitimą

Daugiau

Order and receive special offers and news