icon_search icon_caret_down icon_home icon_calendar icon_caret_updown icon_tick icon_x icon_profile icon_location icon_confirm icon_client_new icon_client_login icon_contract icon_moving icon_menu icon_facebook icon_twitter icon_linkedin icon_youtube icon_loader icon_exit icon_contract_2 icon_invoice icon_consumption icon_bell icon_personal icon_bell_lg icon_contract_lg icon_invoice_lg icon_consumption_lg icon_profile_lg package_fix package_spot icon_plus icon_arrow_leftmeters-lg

Pasinaudokite nuolaidos kodu SUTAUPYK ir 2 mėn. naudokitės nemokamu elektros įrenginių draudimu bei gaukite nuolaidą elektros sąskaitai!

Pasirinkę bet kurį elektros energijos planą ir savitarnoje įvedę kodą SUTAUPYK arba pasakę jį telefonu, 2 mėnesius galėsite nemokamai naudotis elektros prietaisų draudimu, kuris pasibaigus nuolaidos galiojimui kainuos vos 1,49 Eur / mėn. Nuolaidos kodas taip pat užtikrins mažesnes sąskaitas, nes pirmus dvejus mėnesius nebus taikomas mėnesinis 2 Eur mokestis.

Pradėkite taupyti jau šiandien pasinaudodami nuolaidos kodu pasirinktam elektros energijos planui.

Gaukite pasiūlymą dabar!

Apsaugokite savo elektros prietaisus

Elektros įrenginių draudimas padeda apsisaugoti nuo netikėtų išlaidų ir gauti iki 2000 Eur kompensaciją įrangai, kuri buvo sugadinta dėl netikėtų gedimų elektros tiekimo tinkle ar gamtos reiškinių, pavyzdžiui, žaibo smūgių. Draudimas taip pat padengia ir sugadintų elektros prietaisų gedimo nustatymo ir elektriko apsilankymo išlaidas, suteikiant kompensaciją iki 200 €. Papildomai draudimas galioja ir sugadintos namų elektros sistemos (laidų, lizdų, saugiklių, skirstomųjų skydų, jungčių dėžutės ir kt.) remontui ar pakeitimui.

Peržiūrėti planus